سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: تمام برنامه‌هایمان برای تقویت و رشد تیم به علت مشکلات مالی و عدم حمایت‌های به موقع به هم ریخت و کنسل شد، سعی می‌کنیم با اکتفا به ظرفیت بازیکنان بومی این مشکل را حل کنیم و عملکرد خوبی در لیگ دسته اول داشته باشیم.
کد خبر: ۱۳۸۸۷۴۱

به گزارش جام جم آنلاین همدان، احمد جمشیدیان در حاشیه تمرینات تیم شهرداری در جمع خبرنگاران، ضمن اشاره به فرصت طلایی تعطیلات لیگ دسته اول فوتبال کشور به علت برگزاری پیکارهای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار کرد: این تعطیلات یک فرصت طلایی بود که در اختیار تیم‌ها قرار گرفت و اکثر تیم‌ها از این فرصت یک ماهه استفاده کردند و به دنبال تقویت و سازماندهی خودشان برای ادامه فصل بودند اما متأسفانه ما درگیر مشکلاتی شدیم که باید در اسرع وقت ضمن توجه به شرایطی که داریم، تصمیم‌گیری کنیم.

وی افزود: پس از برگزاری دیدار هفته چهاردهم برابر فجرسپاسی شیراز به مدت چهار روز به بازیکنان تیم استراحت دادیم و از چهارشنبه ۲ آذرماه دور جدید تمرینات را آغاز کردیم که متأسفانه به علت مشکلات مختلف تعدادی از بازیکنان را در اختیار نداریم و باید سریعاً برای ادامه مسیر تصمیم گیری کنیم.

جمشیدیان تصریح کرد: جذب بازیکنان با انگیزه و جوانان بومی و پرتوان از برنامه ما برای روزهای آینده است، متأسفانه اتفاقات پیرامون تیم و عدم حمایت به موقع باعث شد شاکله تیم تغییر کند و برنامه‌هایمان بهم بریزد و اردوی چند روزه در تهران و بازی با تیم‌های لیگ برتری کنسل شود.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به شرایط سخت این تیم، خاطرنشان کرد: چاره‌ای جز بازسازی تیم نداریم ‌و در رابطه با بازیکنانی که شرایط ادامه کار را ندارند، تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه سه بازیکن شامل سجاد طجرلو، حمید نوری و محمد دهقان‌نژاد از تیم ما جدا شدند و برای آنها در ادامه مسیرشان آرزوی موفقیت دارم، گفت: امیدواریم با حمایت‌های مادی و معنوی مدیران شهرداری انگیزه و روحیه بازیکنان حفظ شود تا بتوانیم روند خوب و روبه‌رشد خود را کماکان ادامه دهیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها