عضو خبرگان رهبری و نماینده مجلس در گفتگو با «جام‌جم»:

فرصتی برای مماشات با تروریست‌ها نیست

title
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: ما در حمله به تروریست‌ها در اقلیم کردستان از پیش به آنها اطلاع داده بودیم، عملیات قبلی را هم همینطور و حتی عملیات‌های بعدی را هم به طرف عراقی و دولت اقلیم کردستان اطلاع خواهیم داد.
کد خبر: ۱۳۸۷۶۶۲

به گزارش جام جم آنلاین، سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه در جمع خبرنگاران در حاشیه همایش جایگاه علم و فناوری در دفاع مقدس که امروز دوشنبه (۳۰ آبان) در محل دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام) برگزار شد، به حمله پهپادی و موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر تروریست‌ها در اقلیم کردستان اشاره کرد و گفت: پیش از حمله به مقر تروریست‌ ها در اقلیم کردستان، هم به طرف‌های عراقی و هم به دولت اقلیم کردستان هشدار داده بودیم که تا وقتی که دشمنان انقلاب اسلامی و کشور در داخل خاک آنها لانه کرده و از منشاء آن لانه ها به مردم و کشور ما آسیب برسد به آنها حمله کرده و نابودشان می‌کنیم.

وی افزود: به صورت مسلم هم دولتمردان عراق و هم حاکمان اقلیم کردستان باید این بلیه را از داخل خاکشان بیرون کنند، ما برای تمامیت ارضی عراق جان ها داده ایم و قطعاً خدشه ای به تمامیت ارضی عراق وارد نمی کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: وقتی که در همین تمامیت ارضی خبیثان زیادی لانه کردند و صهیونیست ها و آمریکایی ها با آنها هستند و علیه ما توطئه می کنند حتماً از اقدام خشم و عمل ما در امان نخواهند ماند.

فدوی درباره این که آیا اسناد و مستندات کافی برای حمله به مقر تروریست‌ها وجود داشت توضیح داد: قبل از اقدام و حمله نظامی باید ابتدا اشراف اطلاعاتی داشته باشیم و اگر اشراف اطلاعاتی نداشته باشیم نمی‌توانیم به اقدام نظامی داشته باشیم اما در حمله شب گذشته صددرصد اشراف اطلاعاتی داشتیم.

وی تاکید کرد: ما قبل از اینکه اقدام عملیاتی کنیم، اشراف اطلاعاتی لازم از پادگان و خانه های دشمنان داشتیم و حتی در زمان حمله توجه میکنیم تا خانواده های آنها در محل اصابت موشک ها و اقدام عملیات ما حضور نداشته باشند، چون اگر یکی از خانواده‌های این خبیثان مجروح و یا کشته می‌شد با رسانه‌های خود دنیا را پُر میکردند و ما در این رابطه مراقبت کامل داریم و در واقع اشراف اطلاعاتی مقدمات یک عملیات است.

جانشین فرمانده کل سپاه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه راهبرد سپاه برای مقابله با این جنگ ترکیبی و همه جانبه چیست؟ گفت: جنگی که امروز وجود دارد جنگ بین حق و باطل و در واقع جنگ بین حزب خدا و حزب شیطان است و این بحث امروز نیست و همیشه وجود داشته است.

فدوی افزود: این جنگ تمام شدنی نیست و تا آخر ادامه دارد و این دو حزب به هیچ وجه در یک جا جمع نخواهند شد شیطان بزرگ آمریکا از اول سردمدار همه دشمنی ها و خبائثی که علیه جمهوری اسلامی بوده و امروز هم همینطور است.

وی به نقش آمریکا در این جنگ شرکت کرد و گفت: آمریکا در جنگ امروز نیز وجود دارد و سردمدار این جنایت ها است و صهیونیست‌ها انگلیسی‌ها و کشورهای عرب مرتجع منطقه دنباله‌روی آمریکایی هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: منشا همه این خبائث، شیطان بزرگ یعنی آمریکاست و ما هم خیلی خوب می دانیم که در هر جنگی چطور عمل کنیم.

فدوی خاطرنشان کرد: مردم باید کسانی که از انقلاب بهره‌مند شدند و سر بزنگاه در کنار دشمن قرار می‌گیرند را بشناسند و در این ۶۰ روز مردم آنها شناختند.

وی گفت: ما در حمله به اقلیم کردستان از پیش به آنها اطلاع داده بودیم عملیات قبلی را هم اطلاع داده بودیم و حتی عملیات های بعدی را هم به طرف عراقی و دولت اقلیم کردستان اطلاع خواهیم داد.

فدوی تصریح کرد: ما اطلاعات کامل را به عراق و اقلیم کردستان عراق می دهیم که در چه نقاطی نیروهای تروریستی و کومله و حزب دمکرات مستقر هستند و به آنها می‌گوییم که یا باید اینها را از خاک خودتان بیرون کنید یا ما آنها را مورد هدف قرار خواهیم داد.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: تا زمانی که اقدامات علیه جمهوری اسلامی ایران توسط این خبائث ادامه داشته باشد و دشمنان ما در سرزمینی لانه کرده باشند و از آن محل دشمنی شان را علیه جمهوری اسلامی ایران علنی می‌کنند و مردم ما را شهید می کنند؛ حتماً این حملات ادامه دار خواهد بود.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها