سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: زمانی که هدایت ایران را برای جام جهانی ۲۰۱۴ قبول کردم این تیم تنها یک بازیکن داشت که در اروپا بازی می‌کرد.
کد خبر: ۱۳۸۷۴۸۷

به گزارش جام جم آنلاین، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود در رقابت‌ های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر فردا دوشنبه به مصاف تیم ملی انگلیس می‌رود. این بازی از ساعت ۱۶:۳۰ آغاز می‌شود.

در آستانه این مسابقه، کارلوس کی روش در گفتگو با «اسکای اسپورتس» با تمجید از تیم ملی ایران گفت: شکی نیست ایران یکی از بهترین تیم‌ها در آسیا است. بازیکنان ایران در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی داشته‌اند و تجربه بسیاری کسب کرده‌اند. وقتی برای جام جهانی ۲۰۱۴ به ایران رفتم، آنها یک بازیکن در اروپا داشتند اما امروز ۱۸ یا ۲۰ بازیکن در اروپا دارد.

وی افزود: تصور کنید. یک تیم آسیایی شانس رسیدن به جام جهانی و حضور بین بهترین‌های جهان را دارد. گاهی رویای تمام زندگی بازیکنان رویارویی با بهترین تیم‌ها و بازیکنان جهان بوده است. این لحظه خاصی برای هرکسی است.

کارلوس کی روش در خصوص تقابل با انگلیس در نخستین گام گفت: مثل هر بازی نخست دیگر در جام جهانی، این مسابقه هم دشوار است. فرقی نمی‌کند چه تیمی در اولین بازی مقابل شما است.

سرمربی ایران گفت: وقتی شما در یک رقابت کوتاه با سه مسابقه هستید، دیدگاهم این است که باید فکر کنیم یک مسابقه را در سه بخش بازی می‌کنیم. بخش اول را مقابل انگلیس، بخش دوم با ولز و بخش سوم با آمریکا. در بخش اول ما باید در تقابل با انگلیس رویکرد خاصی داشته باشیم. ما باید خودمان را با توجه به نوع بازی حریف‌مان و وضعیت موجود وفق دهیم و سازگار کنیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها