title
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران قوی را نقطه عصبانیت و استیصال دشمن دانست و گفت: حوادث اخیر نشان داد ارتقای سواد رسانه‌ای جامعه به‌ویژه در مواجهه با فضای مجازی بیش از گذشته اهمیت یافته است.
کد خبر: ۱۳۸۷۱۰۷

به گزارش جام جم آنلاین، سردار رمضان شریف، سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست صمیمانه با اصحاب رسانه در شهر ری در جمع خبرنگاران در سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران اظهار داشت: اهمیت کار رسانه‌ای هر روز بیش از گذشته اهمیت خود را نشان می‌دهد، چراکه در چنین میدانی، جنگ کم‌هزینه‌تر و با تلفات و تبعات کمتری می‌توان وارد مبارزه شد.

سردار شریف یادآورشد: در جنگ رسانه‌ ای، با فضایی نرم و لطیف دشمنان تلاش می‌کنند تا با بهره‌گیری از نواقص و خلاهای موجود به کشور هدف ضربه بزنند، در حالی که در گذشته با خشونت و خونریزی اهداف و مقاصد خود را دنبال می‌کردند.

سخنگوی سپاه گفت: دشمن در حال بهره‌گیری از تمامی ظرفیت خود برای تاثیرگذاری بر جمعیت هدف است و آن‌ها را در معرض تهاجم فرهنگی و ترکیبی سازمان‌یافته قرار داده‌اند و به‌طور مدام تلاش می‌کند تصویر دلخواه خود را به ذهن آنان متبادر کند.

سردار شریف با اشاره به اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر و رویکردهای مطرح شده نسبت به آن ادامه داد: برخی علت را مساله‌ای داخلی می‌دانند، در حالی که شواهد و قرائن از جمله موضع‌گیری‌ها و ملاقات‌های مقامات رسمی دولت‌های خارجی با برخی لیدرهای رسانه‌ای اغتشاشات اخیر نشان‌دهنده یک طراحی خارجی برای تجزیه و براندازی ایران اسلامی است.

وی اعلام کرد: جبهه ضدانقلاب و معاندین باید متوجه باشند با انقلابی بزرگ مواجه هستند که برای به ثمر نشستن آن صدها هزار شهید تقدیم شده است، شهدایی که با اندیشه و محبوبیت در عرصه جنگ تحمیلی، دفاع از حرم و صیانت از امنیت ملی حضور یافته‌اند و به شهادت رسیده‌اند.

سردار شریف به حضور تعداد معدودی نوجوان و جوان فریب‌خورده در حوادث اخیر اشاره و اضافه کرد: این افراد با هیاهوی بدون مبنای فضای مجازی به میدان آمده‌اند، در حالی که این انقلاب طی 43 سال گذشته، بحران‌های مختلفی را پشت سر گذاشته و بر همه آن‌ها فائق آمده است.

سخنگوی سپاه ایران قوی را نقطه عصبانیت و استیصال دشمن توصیف و با تاکید بر اهمیت ارتقای سواد رسانه‌ای جامعه به ویژه در مواجهه با فضای مجازی تصریح کرد: حوادث اخیر نشان داد باید بیش از پیش براهمیت افزایش آگاهی و سواد رسانه‌ای ملت ایران واقف و برای افزایش اطلاعات و توانایی‌های آنان در این عرصه اقدام کرد.

منبع: تسنیم

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها