وزیر کشور گفت: عناصری از دستگاه اطلاعاتی فرانسه و عناصری در رابطه با داعش در آشوب‌های اخیر دستگیر شدند که در اختیار قوه قضاییه هستند تا طبق قانون با آنها برخورد شود.
کد خبر: ۱۳۸۷۰۷۴

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، احمد وحیدی روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیأت دولت در جمع خبرنگاران درباره معرفی استاندار تهران گفت: گزینه‌هایی در دست بررسی است و قطعاً با طی شدن مراحل بررسی گزینه نهایی استاندار تهران به هیات دولت معرفی تا انتخاب شود. بزودی گزینه استاندار تهران به هیات دولت معرفی خواهد شد.

وزیر کشور افزود: دشمن تلاش کرد با ایجاد ناامنی و متوقف کردن حرکت علمی کشور و با ایجاد مزاحمت برای کسب و کار‌های مردم فضای ناامنی را ایجاد کند که با برخورد قوی دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی نتوانست به اهداف خود برسد. دشمن به دنبال گسست گفتمانی میان قشر‌های مردم و بازداشتن دولت از رسیدگی و خدمت به مردم است.

وحیدی خاطرنشان کرد: جوانان و نوجوانانی که در کشور هستند فرزندان نظام جمهوری اسلامی هستند دشمن تلاش کرد با ایجاد ناامنی ومتوقف کردن حرکت علمی کشور و ایجاد مزاحمت برای کسب و کار‌های مردم یک فضای ناامنی را برای مردم ایجاد کند که بحمدالله با برخورد قوی دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی نتوانست دشمن به اهداف خودش برسد.

وی افزود: دشمن به دنبال ایجاد گسست گفتمانی بین قشر‌های مختلف مردم است تا دولت را از خدمت مردم بازدارد. طبیعتا عناصری هستند که در این ماجرا وارد شدند دو دسته هستند یکی افرادی که با صحبت قابل اصلاح هستند و خیلی‌ها هم هستند که احساس ندامت می‌کنند.

وحیدی در پاسخ به سوالی درباره اتباعی که در اتفاقات اخیر دستگیرشدند، گفت: عناصر دستگیر شده فرانسوی و داعشی در اختیار قوه قضاییه هستند. در اغتشاشات افرادی از ملیت‌های دیگر دستگیر شدند که برخی نقش زیادی داشتند. عناصری از دستگاه اطلاعاتی فرانسه و عناصری در رابطه با داعش در آشوب‌های اخیر دستگیر شدند که در اختیار قوه قضاییه هستند تا طبق قانون با آن‌ها برخورد شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها