برخورد با دعوت کنندگان به آشوب های خیابانی

دستگیری و احضار چندین نفر و پلمپ ۵ واحد صنفی در اسلامشهر

بنا به اعلام یک منبع آگاه ۵ مورد پلمپ واحد صنفی از جمله سه آرایشگاه زنانه و احضار و دستگیری چندین نفر از افرادی که در فضای مجازی تشویق به تجمع و آشوب می کردند توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) سپاه اسلامشهر طی روز های گذشته انجام شده است.
کد خبر: ۱۳۸۶۸۷۰

بنا به اعلام این منبع آگاه شناسایی عناصر اغتشاشات و اخلالگران نظم عمومی که با سوءاستفاده و موج‌سواری بر اعتراضات مردمی اقدام به فعالیت در فضای مجازی به منظور تشویق مردم برای شرکت در اغتشاش و آشوب می کردند در دستور کار نیروهای امنیتی قرار دارد.

این منبع آگاه افزود: سربازان گمنام امام زمان شهرستان اسلامشهر با استفاده از شیوه های رصد موفق به پلمپ ۵ واحد صنفی از جمله سه آرایشگاه زنانه و احضار و دستگیری چندیدن نفر شدند.

وی با بیان اینکه این افراد از طریق فضای مجازی اقدام به دعوت مردم به اغتشاش و آشوب می‌کردند، گفت: متهمان در مواجهه با اسناد و مدارک نیروهای امنیتی صراحتاً به اتهام خود اقرار کردند.

این منبع آگاه همچنین افزود: هر گونه فعالیت در فضای مجازی مبنی بر تبلیغ علیه نظام و تشویق به تجمع و اغتشاش و آشوب جرم بوده و طبق قانون برخورد سختی با این افراد انجام خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۳ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها