title
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان ، اسدالله عباسی را به عنوان سرپرست اداره طرحها و برنامه ریزی سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان منصوب و از زحمات زینب رضایی در این سمت با اهدا لوح سپاس تقدیر و تشکر بعمل آورد.
کد خبر: ۱۳۸۶۲۷۵

هرمزگان-جام جم انلاین-رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان ، اسدالله عباسی را به عنوان سرپرست اداره طرحها و برنامه ریزی سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان منصوب و از زحمات زینب رضایی در این سمت با اهدا لوح سپاس تقدیر و تشکر بعمل آورد. 

 

متن این حکم بدین شرح است :

جناب آقای اسدالله عباسی

احتراماً ، با عنایت به تعهد ، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست اداره طرحها و برنامه ریزی سازمان منصوب می شوید.

 

انتظار می رود با بذل توجه به منشور اخلاقی دولت مردمی ایران قوی و رویکرد و سیاست های دولت و اهتمام به عدالت محوری ، روحیه انقلابی ، مردم داری ، پاکدستی و فساد ستیزی و قانون مداری در همکاری با همه بخش های مرتبط در سازمان صنعت ، معدن و تجارت و سایر سازمان ها ، در خدمت به مردم و کسب و کارها کوشا باشید.

 

توفیق روزافزون جنابعالی را در انجام وظایف محوله ، خدمت رسانی به مردم و تحقق آرمان های نظام اسلامی از خداوند علیم حکیم و حضرت ولی عصر (روحی فداه) خواستارم .

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها