محمود صادقی برای بار چندم روی به اظهارات تند و توییت های جنجالی در خصوص نظام، و اغتشاش گران خیابانی آورده است.
کد خبر: ۱۳۸۳۴۵۵

به گزارش جام جم آنلاین، محمود صادقی، نماینده اصلاح طلب پیشین مجلس و فعال سیاسی کنونی، مدت‌ها است که موضع‌های تند و صریحی را در خصوص سیاست‌های کلی نظام و رهبری می‌گیرد. به نظر میرسد او تمام تلاش خودش را میکند تا با موضع گیری هایش مسئولین ذی ربط را رنجانده و به پای برخورد با او بکشاند.

رفتار اعتراضی او در یکی دوسال اخیر، مدام در دو موضوع تجلی میکند، موضوع برجام و انتخابات آزاد. گاهی هم طعنه‌ای به رفراندوم نظام میزند. گه گاهی نیز مسئله رهبری را پیش میکشد و درباره وضعیت مجلس خبرگان رهبری و سیاست‌های حاکمیت توییت میزند. اما پس از فتنه اخیر از شهریور ۱۴۰۱، موضع گیری‌های او صریح‌تر و تند‌تر اظهار نظر میکند. در بینشان نیز گاهی مسئله آزادی بیان را مطرح میکند تا تندروی خود را پوشش دهد.

صادقی امروزه در توییت‌های خود دم از ناامیدی میزند و در توییتی خود مدعیست که هیچ کورسویی برای اصلاح نظام نمی‌بیند. او هم مانند بسیاری از اکانت‌های معاند و معارض، مدعیست که رفتار نظام با معترضین جنایت و حتی گشت ارشاد را گشت کشتار عنوان می‌کند.

اظهارات جنجالی او همیشه سر تیتر بوده و اکنون نیز سعی میکند به طور مداوم توییت‌های تند منتشر کند. اظهارات او در قامت یک نماینده مجلس و ادعا‌های آینده اش از گفتگو با مقامات حکومتی، میتواند هزینه‌های رسانه‌ای قابل توجهی را به بار بیاورد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها