فرمانده کل انتظامی کشور گفت: پلیس با سوء استفاده‌کنندگان در هر لباسی که قصد تعرض به جان، ناموس و اموال مردم را داشته باشند برخورد جدی کرده و در چارچوب قانون با آنها مقابله می‌کند.
کد خبر: ۱۳۸۳۴۰۶

به گزارش جام جم آنلاین از سایت پلیس، سردار حسین اشتری با حضور در حسینیه صاحب الزمانی تهران، ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص)، با تاکید بر اینکه همه اقشار جامعه باید امنیت داشته باشند، افزود: پلیس بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی خود نباید بگذارد تا به جان، ناموس و مال مردم خسارتی وارد شود و دفاع از امنیت جامعه بسیار حائز اهمیت بوده و با تمام توان در این راه حتی با نثار جان خود قاطعانه در برابر مخلان امنیت می‌ایستد.

وی تاکید کرد: مبلغین عزیز مرجع مردم هستند و همانطور که اشاره شد مورد اعتماد آنان بوده و سرمایه اجتماعی ارزنده‌ای برای جامعه محسوب می‌شوند تا جایی که اگر برای مردم مشکلی پیش آید اول به آنان رجوع می‌کنند بنابراین، مبلغین بیشترین تاثیر را در جامعه داشته و در شرایطی که شیاطین درصدد آلوده کردن فضای معنوی جوامع هستند، مردم علاقه مند به ارتباط و تعامل با آنها هستند.

سردار اشتری افزود: با توجه به محبوبیت مبلغین در کشور حضور ارزشمند آنان در جامعه بسیار تاثیر گذار بوده و همواره دوشادوش مردم در صحنه‌های مختلف اجتماعی فعال هستند و به روشنگری و هدایتگری مردم بخصوص در این ایام که شیاطین درصدد آلوده کردن فضای معنوی جامعه هستند، می‌پردازند.

فرمانده فراجا اضافه کرد: رسانه‌ های معاند با پمپاژ ناامیدی در بین مردم و عملیات روانی سعی در گمراهی مردم دارند که خوشبختانه مردم بصیر و آگاه صف خود را از اغتشاشگران جدا و ثابت کردند که همواره پای انقلاب و آرمان بلند نظام مقدس که برخاسته از خون سرخ شهداست، ایستاده‌اند.

اشتری تصریح کرد: پلیس با سوء استفاده‌کنندگان در هر لباسی که قصد تعرض به جان، ناموس و اموال مردم را داشته باشند برخورد جدی کرده و در چارچوب قانون با آنها مقابله می‌کند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها