کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه؛

وزش باد و رشد ابر پدیده غالب در کرمانشاه/ کشاورزان، این مهر باران ندارد

شهناز حق‌پرست، کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان کرمانشاه در کرمانشاه، اظهار کرد: طبق تحلیلی که صبح امروز از نقشه‌ها داشتیم، هوای استان امروز قسمتی تا نیمه ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود.
کد خبر: ۱۳۸۳۳۷۲

جام جم آنلاین؛کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: این هفته رشد ابر و گاهی وزش باد مهمترین پدیده‌های مورد انتظار جوی در سطح استان خواهد بود.

وی تصریح کرد: به تدریج از صبح امروز از میزان غلظت غبار موجود در سطح استان کاسته خواهد شد و وزش باد که در بعضی ساعات نسبتا شدید است علاوه بر گرد و خاک محلی در اواخر وقت مجددا سبب نفوذ غبار نسبتا رقیق به جو نواحی مرزی خواهد شد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: از فردا روز یکشنبه تا روز چهارشنبه شرایط نسبتا پایداری در سطح استان حاکم می‌شود و طی این مدت در بعضی ساعات رشد ابر و گاهی وزش باد مهمترین پدیده‌های مورد انتظار در سطح استان خواهد بود.

حق‌پرست ادامه داد: از نظر وضعیت دمایی، امروز و فردا دمای هوا به آرامی افزایش خواهد یافت اما در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه با تقویت نسبی شرایط پایدار در جو استان مجددا شاهد کاهش دما و خنک‌تر شدن هوا در نقاط مختلف استان خواهیم بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها