با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه انجام شد؛

آیین تکریم و معارفه فرمانده  منطقه دوم امام حسن مجتبی (ع) 

آیین تودیع و معارفه مسئولان قدیم و جدید موزه نفت مسجدسلیمان برگزار شد

آیین تودیع و معارفه مسئولان قدیم و جدید موزه نفت مسجدسلیمان با حضور علیرضا هیهاوند مدیرعامل و تعدادی از اعضای هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و سعید آتشبار سرپرست روابط عمومی و موزه های مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.
کد خبر: ۱۳۸۳۳۲۸

خوزستان - جام جم آنلاین : به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان، مهندس علیرضا هیهاوند طی سخنانی در این جلسه با مهم برشمردن ثبت وقایع و رویدادهای صنعت نفت در منطقه مسجدسلیمان و نقش آن در تحولات آتی حوزه های فرهنگی، اجتماعی منطقه ضمن تشکر از زحمات چندین ساله ابوذر شجاعی برجوئی، فرید کاوش را به این سمت منصوب و معرفی نمود.

سعید آتشبار سرپرست روابط عمومی و موزه های مناطق نفت خیز جنوب نیز طی سخنانی با تأکید بر اینکه موزه جزو داشته ها و سرمایه های صنعتی و فرهنگی مسجدسلیمان است که میراث یک صنعت با اصالت و قدیمی را روایت می کند و به تصویر می کشد اظهار داشت: با توجه به حضور پرسنل قدیمی و افرادی که دهه ها از عمر خودشان را در این صنعت سپری کرده یا با آن تعامل داشته اند، می بایست مرکز جمع آوری و تدوین تاریخ شفاهی ذیل موزه ها ایجاد و شروع به کار نماید.

لازم به ذکر است فرید کاوش مسئول جدید موزه نفت مسجدسلیمان، متولد 1360 و با 21 سال سابقه کار در صنعت نفت، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی رشته مهندسی نفت و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی می باشد .

خدمت در پتروشیمی های شیراز، اراک ، مارون و بندر امام ماهشهر، مدیریت امور فنی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مدیریت عملیات، مدیریت فنی و روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از جمله مشاغل و سوابق خدمتی وی می باشد.

رابط و مسئول پیگیری موزه نفت مسجدسلیمان در ستاد مناطق نفت خیز جنوب در سالهای 92 و 93 ، عضو تیم اجرایی طرح موزه نفت مسجدسلیمان در سال های 98 تا 99، رییس و عضو هیأت مدیره انجمن دوست داران میراث فرهنگی مسجدسلیمان،- راهنمای گروه های مختلف تخصصی بازدید کننده از میراث صنعتی مسجدسلیمان از دیگر سمت ها و مسئولیت های مرتبط ایشان با موزه و میراث فرهنگی می باشد. ضمن آنکه وی هم اکنون در حال گذراندن دوره جامع راهنمای فرهنگی زیر نظر وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می باشد.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها