سازمان وظیفه عمومی اعلام کرد:

کسر خدمت برای کارکنان وظیفه فراری متاهل

رییس سازمان وظیفه عمومی خبر داد:

ثبت معافیت تحصیلی دانشجویان و خروج از کشور مشمولان به صورت اینترنتی در کشور

رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا از ثبت معافیت تحصیلی دانشجویان و خروج از کشور مشمولان به صورت اینترنتی در سراسر کشور خبر داد.
کد خبر: ۱۳۸۲۹۴۲

به گزارش جام جم آنلاین از سایت پلیس سردار تقی مهری با اشاره به شعار هفته فراجا ۱۴۰۱ مبنی بر پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس اظهار کرد: پلیس در تمام عرصه‌ها خادم مردم است و قطعا همه مردم کشور عزیزمان حامی و قدردان زحمات پلیس هستند، در این ایام که پلیس همه جانبه مدافع جان، مال و ناموس مردم است، حمایت چشمگیر مردم از پلیس خدمتگزار را شاهد هستیم.

وی با اشاره به تاکید فرمانده کل انتظامی کشور بر اهمیت هوشمندسازی خدمات پلیس به صورت اینترنتی افزود: مهمترین خدمات سازمان وظیفه عمومی در راستای هوشمندسازی و تسریع در رسیدگی به درخواست‌های مشمولان در هفته فراجا سال ۱۴۰۱، صدور اینترنتی معافیت تحصیلی برای دانشجویان داخل و خارج از کشور است همچنین از دیگر خدمات سازمان که به صورت هوشمند ارائه می‌شود، ثبت اینترنتی درخواست‌های خروج از کشور کلیه مشمولان است.

رییس سازمان وظیفه عمومی فراجا خاطرنشان کرد: مشمولان می‌توانند برای ثبت درخواست معافیت تحصیلی و صدور مجوز خروج از کشور به سامانه سخا به نشانی sakha.epolice.ir مراجعه و اقدامات بعدی را انجام دهند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها