مدیرکل کمیته امداد استان یزد:

نیکوکاران یزدی 34 میلیارد تومان زکات دادند

مشارکت 13 میلیارد تومانی نیکوکاران یزدی در پویش اطعام و احسان حسینی

یزد - معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: نیکوکاران یزدی در ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و همچنین در طول ماه محرم و صفر با مشارکت در پویش "اطعام و احسان حسینی" 13 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.
کد خبر: ۱۳۸۲۷۹۱

به گزارش خبر نگار جا جم آنلاین یزد ، علی اکبر سلمانی بابیان اینکه یکی از مهم‌ترین آداب عزاداری در ماه‌های محرم و صفر، اطعام و دادن نذری است اظهارداشت: مردم نیکوکار استان یزد در ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و همچنین در طول ماه محرم و صفر با مشارکت در پویش "اطعام و احسان حسینی" 13 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.

وی افزود: کمک‌های مردم نیکوکار و خیراندیش استان یزد در ایام برگزاری این پویش در قالب توزیع سبدهای معیشتی و پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد انجام شد.

سلمانی تصریح کرد: در اجرای این طرح از تمامی ظرفیت‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی اعم از خیران حقیقی و حقوقی، اصناف، مراکز نیکوکاری، مؤسسات خیریه، نهادها و سازمان‌ها، شرکت‌های صنعتی، هیئت‌های مذهبی، مساجد، حسینیه‌ها، بقاع متبرکه، آستان مقدس امامزادگان استفاده شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها