استاندار ایلام :

باید از همه ظرفیت های موجود در جهت رونق و پویایی گمرک استفاده کرد

استاندار ایلام گفت: باید از همه ظرفیت های موجود در جهت رونق و پویایی گمرک استفاده کرد.
کد خبر: ۱۳۸۲۷۲۹

به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ حسن بهرام نیا در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی گفت: هر گونه جابجایی مسافر در ناوگان حمل‌ونقل استان چه با اتوبوس و چه سواری باید از طریق بلیط فروشی انجام شود

 

وی با اشاره به تجربه موفق در کوتاه کردن دست دلالان و مخلان اقتصادی اظهار داشت: هم افزایی و هماهنگی ایجاد شده در بین دستگاه‌های اجرایی مستقر در گمرک می تواند کمک شایانی به ساماندهی وضعیت تردد زورا، مسافران و ... ایجاد نماید.


استاندار ایلام در ادامه تاکید کرد: هر گونه جابجایی مسافر چه با اتوبوس و چه سواری باید از طریق بلیط فروشی انجام شود تا از مسافر قیمت گزافی اخذ نشود.


وی در ادامه خواستار رفع موانع پیش رو توسط مدیران مربوطه شد و افزود: وضعیت داخل گمرک در شأن استان نبود و نیاز به یک اقدام جهادی داشت که این اقدام صورت گرفت و باید ادامه داشته باشد.


دکتر بهرام نیا از مدیریت گمرک استان خواست تا با افزایش نیروی انسانی و بکارگیری امکانات، اهتمام ویژه‌ای به رفت و آمد ناوگان حمل و نقل کامیون ها داشته باشد تا بار تریلرها به موقع تخلیه شود و بعد از بارگیری صادرات کالا انجام شود.


وی با توجه به درخواست تجار برای کاهش قیمت اجاره غرفه‌ها در مرز مهران گفت: در جهت توسعه صادرات و با در نظرگرفتن منافع تجار و نیز حذف دلالان، لازم است غرفه ها بصورت مزایده ای و با قیمت پایه مورد استفاده قرار گیرند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها