فرمانده انتظامی البرز

فرمانده انتظامی: ۱۴۷ قبضه سلاح گرم در البرز کشف شد

فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد: با تلاش ماموران انتظامی، ۱۴۷ قبضه سلاح گرم طی سال جاری در مناطق مختلف این استان کشف و ضبط شد.
کد خبر: ۱۳۸۲۵۴۴

به گزارش جام جم آنلاین البرز:

سردار عباسعلی محمدیان گفت: طی این مدت بیش از هفت هزار عدد فشنگ نیز کشف و ۱۷۰ نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی اضافه کرد: از ابتدای امسال تاکنون یش از ۱۲ هزار و ۳۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در البرز کشف شده و ۳۶۶ قاچاقچی عمده مواد مخدر نیز دستگیر شده اند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین طی این مدت سه هزار و ۳۵۰ توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و هشت هزار و ۵۷۰ معتاد جمع آوری شدند.

سردار محمدیان دربخش دیگری ازسخنان خود در حوزه فضای مجازی و مبارزه با جرائم سایبری اشاره کرد وگفت: در این حوزه پلیس فتا البرز ۳۱ هزار کانال وصفحه مجازی غیرمجاز که اقدام به انتشار مطالب غیراخلاقی مسدود کرده و باند هایی که بیش از ۹۸ هزار کارت بانکی شهروندان را کپی کرده بودند، دستگیر کرده است.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر و ایجاد اغتشاش از سوی دشمنان انقلاب و کشور گفت: از آغاز جوسازی های صورت گرفته از سوی رسانه های معاند پلیس به صورت شبانه روزی پایه کارآمد وسعی کرد اغتشاشات و تجمعات صورت گرفته را با کمترین خسارت کنترل کند.

فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: با هوشیاری مردم و پای کار بودن پلیس و سایر دستگاه های امنیتی، استان البرز از جمله استان هایی بود که کمترین خسارت ها را متحمل شد.

سردار محمدیان یادآورشد : در ایام اغتشاشات با کنترلی که پلیس روی اوباش و افراد سابقه دار داشت، هیچگونه تحرکی از سوی این افراد به ثبت نرسیده است.

وی با بیان اینکه بیشتر افراد شرکت کننده در تجمعات و اغتشاشات اخیر در بازه سنی ۱۵ تا ۲۴ سال بودند، گفت: بررسی های پلیس نشان دهنده این است که مردم علی رغم تلاش و هزینه های میلیارد دلاری دشمنان همچنان پای انقلاب هستند و بیشتر افراد شرکت کننده در این تجمعات از روی هیجان و تحریک شبکه های معاند در خیابان ها حاضر می شدند.

وی در ادامه به همکاری پررنگ مجموعه سپاه و بسیج در کنترل حوادث اخیر اشاره و اظهار داشت: با توجه به اشرافیت اطلاعاتی پلیس و دستگاه های امنیتی و آگاه کردن مردم از اهداف دشمن توسط رهبر معظم انقلاب، در کوتاه‌ترین زمان ممکن اغتشاشات اخیر کنترل شد.

سردار محمدیان در ادامه با بیان اینکه در این ایام در برخورد با مردم نهایت سعه صدر را داشتیم بیان داشت: علیرغم صدماتی که اغتشاشگران به نیروهای پلیس وارد می کردند، اما کارکنان با احساس وظیفه و سعه صدر برای دفاع از اسلام و انقلاب در میدان بودند.

http://jamejamonline.ir

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها