سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران خبر داد

واژگونی مرگبار پژو در بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خبر داد

مرگ چهار تن در دو تصادف در محورهای دو استان

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از جانباختن چهار تن در پی وقوع دو تصادف خبر داد.
کد خبر: ۱۳۸۱۷۶۵

به گزارش جام جم آنلاین، مرتضی مرادی پور در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار کرد: ساعت ١۵ دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه تصادف بین دو دستگاه خودرو سواری در یکی از محور های استان ایلام به سامانه فوریت های ١١٢ جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از اعلام امدادگران جمعیت هلال احمر به محل حادثه واقعا در ایلام، چرداول، شباب، کیلومتر ١۶ محور شباب به حمیل در محدوده تنگه قیر اعزام شدند و پس از حضور در محل مشاهده کردند که دو دستگاه خودرو سواری پراید و تیبا با یکدیگر برخورد کرده و در این تصادف پنج نفر دچار حادثه شدند.

وی افزود: امدادگران بلافاصله اقدامات لازم را آغاز کردند تا به شرایط حادثه دیدگان رسیدگی کنند. متاسفانه در این حادثه دو تن جان خود را از دست دادند.

مرادی پور با اشاره به وقوع حادثه دیگری در استان زنجان نیز گفت: ساعت ٩:٢٣ روز جاری یک مورد تصادف بین یک دستگاه پراید و یک دستگاه کامیون به امدادگران جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: محل حادثه واقع در استان زنجان، کیلومتر ١١٠ آزادراه زنجان-قزوین بود.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر ادامه داد: این تصادف چهار نفر حادثه دیده داشت که متاسفانه دو نفر طی آن جان خود را از دست دادند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها