اجتماع بزرگ امت رسول‌الله(ص)؛ یکشنبه در میدان انقلاب تهران

اجتماع بزرگ امت رسول‌الله(ص) در محکومیت اغتشاشات اخیر، ساعت ۱۶ روز یک‌شنبه ۳ مهر با حرکت دستجات عزاداری از چهار مسیر به سوی میدان انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۳۸۱۳۴۸

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، ستاد مردمی برگزاری اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) و کانون‌های قرآنی و هیئات مذهبی تهران بزرگ در بیانیه‌ای بمناسبت اغتشاشات اخیر و اخلال در امنیت مردم، از همه‌ی هیئت‌های حسینی و مردم تهران دعوت کردند تا در اجتماع بزرگ امت رسول‌الله (ص) که ساعت ۴ بعد از ظهر روز یک‌شنبه ۳ مهر با حرکت دستجات از چهار مسیر بسوی میدان انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، شرکت کنند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
اللهم انا نشکوا الیک فقد نبینا و غیبه ولینا صلواتک علیه و علی آبائه

مردم مومن و غیرتمند تهران بزرگ

با کمال تاسف و تاثر در ایام سالروز ارتحال پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) شاهد اقدامات شنیع مزدبگیران استکبار در هتک حرمت مقدسات بودیم. قرآن کریم، مسجد، پرچم مقدس جمهوری اسلامی و نوامیس مردم را هتک کردند و بی‌گناهان را بی‌رحمانه هدف تیراندازی‌های کور قرار دادند و هر مخالف اغتشاش و آشوب را با سنگ و چوب و دشنه پاسخ گفتند؛ به بهانه مرگ اتفاقی یک‌نفر، بی‌گناهان زیادی را کشتند.

ماهیت این مزد بگیران دشمن را از رسانه‌هایی که آن‌ها را تحریک و امر به این کار‌های پلید می‌کنند می‌توان شناخت؛ رژیم‌هایی که هرکدام در کودک‌کٌشی و زن‌کٌشی بر یکدیگر سبقت می‌گیرند؛ از رژیم کودک‌کش صهیونیستی که روزی را بدون کشتن مظلومان به شب نمی‌رساند تا رژیم آل‌سعود که خبرنگار مخالف خود را با ارّه موتوری قطعه قطعه می‌کند و هر روز بر سر مردم بی‌دفاع یمن بمب می‌ریزد تا رژیم آمریکا که دستش به خون میلیون‌ها بی‌گناه آلوده است و ننگ شکنجه‌گاه‌ها و کشتارگاه‌های گوانتانامو و ابوغریب را بر پیشانی دارد و بی‌بی‌سی حامی قتل عام مردم عراق و افغانستان توسط ارتش استعماری انگلیس بر مرگ اتفاقی یک خانم اشک تمساح می‌ریزند و این آشوب‌ها را فرماندهی می‌کنند؛ صد‌ها میلیارد تومان ثروت عمومی را به آتش کشیدند و بدتر از این، امنیت مردم را مختل کردند.

ما از نیروی انتظامی و امنیتی که با اقتدار توطئه دشمن را مهار کرده‌اند تشکر می‌کنیم، اما تجربه نشان می‌دهد که انقلاب اسلامی، مردمی شروع شده مردمی ادامه یافته و همیشه با حضور مردم استمرار می‌یابد؛ لذا از همه‌ی هیئت‌های حسینی و کانون‌های قرآنی و عموم مردم عزیز تهران که همیشه نشان داده‌اند بصیرترین مردم روزگارند، دعوت می‌کنیم با حضور حماسی خود در " اجتماع بزرگ امت رسول‌الله (ص) " که ساعت ۴ بعد از ظهر روز یک‌شنبه ۳ مهر برابر ۲۸ صفر با حرکت دستجات مردم و هیئت‌های حسینی از چهار مسیر بسوی میدان انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد شرکت کنند تا مواضع مردم در قبال این حوادث تبیین شود و یک‌بار دیگر مردم هوشمند و بصیر تهران با حرکت الهی خود به جهانیان بفهمانند که صدای حق‌طلبی ملت امام حسین (ع) بالاتر از همه بوق‌های تبلیغاتی دشمنان است.

مسئولان انتظامی و اجرایی و قضایی بدانند خواست عموم مردم محاکمه و مجازات عاملان این اعمال ننگین و بازستاندن سرمایه‌های به آتش کشیده شده از آنهاست.

جانمان را فدای آیه آیه این قرآن می‌کنیم وتا آخرین قطره خون پای برافراشته بودن این پرچم ایستاده‌ایم؛ «ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم».

ستاد مردمی برگزاری اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص)
کانون‌های قرآنی و هیئات مذهبی تهران بزرگ
 
روزنامه جام جم 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها