رئیس پلیس پیشگیری فراجا خبر داد:

تداوم بازگشت زوار اربعین بدون هیچ مشکل امنیتی

فرمانده کل انتظامی کشور به زائران حسینی توصیه کرد که در آستانه اربعین با توجه به موج سنگین بازگشت زوار ابا عبدالله الحسین (ع) و سیاست مرزی عراق، از مراجعه به مرزها به خصوص مهران و شلمچه برای خروج از کشور خودداری کنند.
کد خبر: ۱۳۸۰۵۰۸

به گزارش جام جم آنلاین، سردار حسین اشتری در ارتباط ویدئوکنفرانسی با قرارگاه های اربعین فراجا در سراسر کشور با تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همه کارکنان در این ماموریت مقدس و خدا قوت به تک تک آنها اظهار داشت: با توجه به سیاست مرزی عراق در آستانه اربعین حسینی، زائران ایرانی از مراجعت به مرزها خودداری کنند.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه در حال حاضر تردد در محورهای مواصلاتی منتهی به مرزهای شش گانه سنگین اما روان گزارش شده است، گفت: به زائران عزیز توصیه می شود که زمان بازگشت خود را مدیریت کرده و با خستگی و خواب آلودگی حرکت نکنند، در نزدیک ترین مکان، استراحت کرده تا از خطرات شدآمدی در جاده‌ها در امان باشند و به سلامت به مقصد برسند.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، وی تاکید کرد: تمام یگان های دخیل در این ماموریت عظیم اربعین حسینی جهت تسهیل تردد زائران، حفظ نظم و امنیت و خدمات رسانی بهینه به عاشقان حسینی ضمن استفاده از سامانه های کنترل هوشمند تا بازگشت کامل زائران اربعین در محل ماموریت خود با تمام توان حضور داشته باشند.

گفتنی است، سردار اشتری در این ارتباط ویدئو کنفرانسی آخرین وضعیت مرزها را بررسی و تمهیدات و تدابیر لازم را به قرارگاه های اربعین فراجا در سراسر کشور ابلاغ کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها