مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از ثبت سفارش کتاب های درسی ۹۳ درصد دانش آموزان استان خبر داد و گفت: در دوره ابتدایی بیش از ۹۸ درصد، متوسطه اول ۹۱ درصد و متوسطه دوم نظری ۸۸ درصد ثبت سفارش شده است.
کد خبر: ۱۳۷۹۷۴۲

به گزارش جام جم آنلاین همدان و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان، محمود نقوی افزود: در رشته های فنی و حرفه ای بیش از ۷۳ درصد و کاردانش ۶۳ درصد ثبت سفارش انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزانی که تاکنون اقدام به ثبت سفارش کتاب درسی نکرده‌اند، می‌توانند از طریق سامانه irtextbook.ir، میان پایه ها تا ۱۷ شهریور ماه و ورودی پایه های اول ابتدایی، هفتم متوسطه اول و دهم متوسطه دوم تا پایان شهریور ماه نسبت به ثبت سفارش اقدام کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه ثبت سفارش کتب درسی برای دانش آموزان میان پایه (دوم تا ششم ابتدایی، هشتم، نهم، یازدهم و دوازدهم) از ۲۸ فروردین آغاز شد و تا ۳۱ خردادماه ادامه داشت، تصریح کرد: ثبت سفارش کتب درسی برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی، هفتم و دهم متوسطه از پنجم تیرماه شروع شده و تا پایان شهریور ادامه دارد.

نقوی اظهار داشت: باتوجه به پیگیری های به عمل آمده و تلاش مسوولان در ثبت سفارش کتب درسی، تا این مرحله استان همدان عملکرد مطلوبی را به ثبت رسانده است.

وی گفت: در این مرحله مناطق درگزین، ناحیه یک، خزل و ناحیه ۲ به عنوان مناطق برتر در ثبت سفارش کتب درسی عمل کرده اند و امید است با تلاش و همکاری در سراسر استان بتوانیم در پایان شهریور شاهد کسب رتبه برتر برای استان همدان باشیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها