بنا بر اعلام هواپیمایی آتا ۲۳و ۲۵و ۲۸و ۳۰شهریور تاریخ های اعلامی پرواز های اربعین از فرودگاه بین‌المللی پیام به نجف و بلعکس می باشد.
کد خبر: ۱۳۷۹۰۲۱

به گزارش جام جم آنلاین البرز:

در سال جاری برای اولین بار، پروازهای اربعین از کرج و فرودگاه بین‌المللی پیام برقرار شده است و با توجه به همکاری هواپیمایی آتا، زائرین عتبات عالیات می‌توانند با مراجعه به سایتhttp://app.ataair.ir  از طریق لپ تاب یا pc  نسبت به تهیه بلیط خود در تاریخ های اعلام شده اقدام کنند.

 بنا بر این گزارش، «قیمت بلیط مصوب رفت و برگشت ۶ میلیون تومان می باشد که فاز اول فروش بلیط ها ازفرودگاه پیام، از سایت هواپیمایی آتا در دسترس می باشد.».

کلیه مسافرین متقاضی سفر به عتبات عالیات از فرودگاه بین‌المللی پیام می بایست در سامانه سماح سازمان حج و زیارت ثبت نام کرده باشند و پس از آن می توانند برای دریافت بلیط پروازهای اربعین فرودگاه بین‌المللی پیام از صبح روز شنبه دوزادهم شهریور ماه ساعت هشت صبح به سایت http://app.ataair.ir  از طریق لپ تاپ و یا pc مراجعه نمایند.

در حال حاضر این ظرفیت اعلامی در فاز اول می باشد و پس از تکمیل آنها، ظرفیت فازهای بعدی برای فرودگاه بین‌المللی پیام جهت بهره مندی زائرین عتبات عالیات ایجاد خواهد شد.http://jamejamonline.ir

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها