تیم ملی والیبال جوانان ایران با غلبه بر عربستان راهی مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا شد.
کد خبر: ۱۳۷۷۷۹۹

به گزارش جام جم آنلاین، تیم ملی والیبال جوانان ایران از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز(جمعه چهارم شهریور) به مصاف تیم عربستان رفت و با نتیجه سه بر صفر حریف خود را شکست داد.

ترکیب اولیه تیم ایران را در این بازی عرشیا به نژاد، امیرمحمد گل‌زاده پوریا خانزاده، پوریا حسین‌پور، یوسف کاظمی، عرفان نوروزی و سجاد جلوداریان تشکیل داده بودند.

تیم ایران از همان ست اول بازی را قدرتمندانه آغاز کرد و با سرویس‌های خوب گلزاده و همچنین دفاع روی تور توانست هفت بر سه از حریفش پیش بیفتد.

فاصله چهار امتیازی تیم ایران با عربستان تا امتیاز ۱۰ هم ادامه داشت؛ اما ۲ دفاع روی تور بازیکنان عربستان نتیجه بازی را ۱۱ بر ۹ کرد.

در ادامه تیم ایران با درخشش خانزاده و حسین‌پور به فاصله پنج امتیازی با تیم عربستان رسید و نتیجه بازی ۱۷ بر ۱۲ به سود تیم ایران شد.

عربستان یکبار دیگر توانست فاصله امتیازات خود را با تیم ایران کم کند و زمانی که امتیازات ۱۸ بر ۱۶ به سود ایران بود مومنی‌مقدم تقاضای وقت استراحت داد.

بازیکنان ایران اجاره ندادند فاصله امتیازی با تیم عربستان بیشتر شود و در نهایت موفق شدند ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به سود خود به پایان برسانند.

مومنی مقدم که پیروزی ایران را در ست دوم قطعی می دانست از امتیاز ۲۰ به بازیکنان ذخیره اجازه بازی داد.

اولین امتیاز ست سوم را عربستان کسب کرد، اما در ادامه تیم ایران نتیجه را ۵ بر ۲ به سود خودش کرد. برتری ایران در ادامه ست سوم بیشتر هم شد و به ۴ امتیاز رسید.

در نهایت ملی‌پوشان کشورمان با نتیجه 25 بر 21 حریف خود را مغلوب خود کردند تا با سه ست پیروزی در این بازی راهی مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا شوند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها