title
سومین «فروشگاه هفت سلامت» در روز سه‌شنبه یکم شهریور ۱۴۰1 مصادف با زادروز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک با حضور ریاست گروه اقتصادی گلستان و مدیران ارشد شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای هفت، دکتر قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران و دکتر شروین بدو رئیس مرکز طبی کودکان‌ افتتاح شد.
کد خبر: ۱۳۷۷۵۹۴

فروشگاه‌ های زنجيره‌اي هفت از سال 1393 شروع به فعاليت نموده و هم اکنون با بيش از 600 شعبه در مناطق مختلف كشور در حال خدمت‌رسانی به عموم مردم ایران است.

فروشگاه‌های هفت سلامت با هدف «همدلي و همراهي در حوزه بیمارستانی و فروشگاهی» از سال 1400 با افتتاح اولین شعبه در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) آغاز به كار و سپس در تیر ماه 1401 با افتتاح دومین شعبه در بیمارستان شریعتی و اکنون با هدف تامین رفاه، خدمت‌رسانی و رضایتمندی هرچه بیشتر و رفع نیازهای بیماران خردسال و خانواده‌هایشان از فروشگاهي مورد اعتماد، با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در حال گسترش شعب است. مرکز طبی کودکان با بیش از 54 سال سابقه خدمت به عموم مردم به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز ارائه خدمات نوین به کودکان است.

در آغاز مراسم افتتاحیه، دکتر شروین بدو رئیس مرکز طبی کودکان در مراسم افتتاح این فروشگاه ضمن قدردانی و تشکر از مجموعه فروشگاه‌های هفت از جهت همراهی در جهت تحقق این اقدام مهم، خاطرنشان کردند: که همراهی این مجموعه در امورخیریه و همچنین هدف افتتاح این فروشگاه بسیار فراتر از انتظار بوده و ابراز امیدواری کردند که همراهی این مجموعه وزین با مرکز طبی سلامت کودکان بیش از پیش ادامه یابد.

در این مراسم ریاست گروه اقتصادی گلستان آقای سیدعلی گرامی ضمن بزرگداشت روز پزشک، افتتاحیه سومین شعبه هفت سلامت در مرکز طبی کودکان را توفیقی بزرگ از جانب پروردگار و هدفی بس ارزشمند برشمردند و گفتند: این توفیق و افتخار بزرگی است که خدمتگزار خانواده‌هایی باشیم که کودکان خردسالشان را به این مرکز به عنوان نقطه امید و پناهگاهی امن می‌آورند.

همچنین خاطرنشان کردند تداوم توسعه این فروشگاه‎ها در راستای نیت و اهداف خیرخواهانه مرحوم حاج سید محمد گرامی و اعتقاد پایدارشان در خدمت به اجتماع و کشورشان بوده که منتج به خدماتی همچون احداث مجموعه عظیم 1000 تختخوابی "مهدی کلینیک" و همچنین آسایشگاه معلولین کهریزک در شهر "تفت" استان یزد و در ادامه راه، تاسیس و گسترش شعب فروشگاه‌های هفت سلامت شده است.

افتتاح سومین شعبه هفت سلامت این بار در مرکز طبی کـودکان

 

در ادامه دکتر قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران، نیز در این مراسم حضور داشتند و ضمن قدردانی از روش کار فروشگاه‌های هفت سلامت، از پزشکان نمونه خدمتگزار این مرکز قدردانی و از طرف فروشگاه هفت نیز هدایایی ویژه به آنان تقدیم شد.

در پایان مدیران فروشگاه‌های هفت به همراه تعدادی از کودکان بیمار مستقر در این مرکز و جمعی از پزشکان، فروشگاه را افتتاح و از قسمت‌های مختلف فروشگاه و کافه هفت و محصولات موجود در آن بازدید نمودند. شعبه جدید فروشگاه زنجیره‌ای هفت‌ سلامت جهت تجلیل از حضور پر رنگ عموم مردم در انتهای بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب و جنب بیمارستان امام خمینی(ره) واقع‌شده و به عنوان سومین شعبه شبانه روزی به صورت 24 ساعته آماده خدمت‌رسانی به کارکنان و مراجعین محترم است.

اين اقدام بزرگ‌ تداوم دارد…

افتتاح سومین شعبه هفت سلامت این بار در مرکز طبی کـودکان

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها