اجرای حکم اعدام به تعویق افتاد

اعدام قاتل موبایل فروش اسلامشهر بزودی

هشتم فروردین سال ۱۴۰۰ یکی از جنجالی‌ترین پرونده‌های حوادثی سال، با قتل مرد موبایل فروش اسلامشهری در مغازه‌اش رقم خورد.
کد خبر: ۱۳۷۷۳۴۳

فیلم ضبط شده از دوربین مدار بسته مغازه موبایل فروشی، صحنه به خون کشیده شدن مقتول به نام فرشاد را ضبط کرده بود و این فیلم در فضای مجازی دست به دست چرخید.

ماجرا از این قرار بود که دو جوان با انگیزه سرقت در مغازه مقتول به نام فرشاد با او قرار گذاشته بودند و در لحظه سرقت یکی از سارقان با وارد کردن ضربه چاقو به گردن مقتول موجب مرگ او شد.

در کلیپ منتشر شده، لحظه چاقو خوردن مقتول و راه افتادن حمام خون در مغازه اش به تصویر کشیده شد که یکی از فجیع‌ترین کلیپ‌های منتشر شده در فضای مجازی بود.

متهمان ساعتی بعد از قتل توسط ماموران پلیس در نزدیکی محل حادثه شناسایی و دستگیر شدند. متهم به قتل با درخواست اولیای دم به قصاص در ملا عام حکوم شد و حکم صادر شده در دیوانعالی کشور مهر تائید خورد. به این ترتیب شمارش معکوس برای اجرای حکم متهم به قتل آغاز شد.

خانوده فرشاد نیز در همان روز های اول با اهدای اعضای بدن پسرشان فرشاد که به دلیل شوک ناشی از خونریزی دچار مرگ مغزی شده بود، بزرگی خود را به مردم اسلامشهر اثبات کردند.

در حال حاضر حکم اعدام تعویق افتاده و احتمالا سحرگاه دهم شهریور ماه در خیابان آیت الله کاشانی محل وقوع جرم اجرای حکم اتفاق خواهد افتاد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها