کودک‌کشی صهیونیست‌ها با پاسخ قاطع مقاومت همراه شد

شکست موشکی شیطان

دبیر کل جهاد اسلامی در نشست خبری در تهران با بیان اینکه دشمن صهیونیستی به دنبال آتش بس بود اعلام کرد، با پذیرش شروط ما آتش بس برقرار شد.
کد خبر: ۱۳۷۵۶۰۹

به گزارش جام جم آنلاین، زیاد النخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی در نشست خبری خود در تهران درباره آتش بس اخیر با رژیم صهیونیستی گفت: به مردم فلسطین که اکنون با تجاوز صهیونیستها روبرو هستند و استقامت آنها درود میفرستم.

وی تاکید کرد، در برابر شهدا سر تعظیم فرود می‌آورم و به مردم فلسطین و ملت‌های عرب و اسلامی که با ما همبستگی کردند درود می‌فرستم.

النخاله با اشاره به مقاومت مثال زدنی فلسطینیها در برابر تجاوزات افزود: مردم فلسطین به ویژه سرایا القدس دستاورد بزرگی به دست آوردند.

دبیرکل جهاد اسلامی با بیان اینکه این جنبش برای وحدت فلسطین به وجود آمده است تاکید کرد که نهضت جهاد اسلامی پایدار و قویتر از همیشه باقیمانده است.

وی با اشاره به جنگ طی روزهای گذشته گفت: 58 شهرک صهیونیستی به طور همزمان در تیررس موشک های گردان های سرایا القدس قرار داشتند و موشکهایی در اختیار داشتیم که می‌توانستند تمام شهرک‌های صهیونیستی را هدف قرار دهند.

النخاله در ادامه نشست خبری افزود: نیروهای اشغالگر نتوانستند یک متر هم در غزه پیشروی کنند اما ما توانستیم موازنه ترور را تثبیت کنیم.

وی با اشاره به اینکه اشغالگران نمی‌توانند هیچ شرط و شروطی برای ما تعیین کنند گفت: رژیم صهیونسیتی برای آزادی شیخ بسام السعدی و خلیل العواده تحت فشار مقاومت قرار اشت. مقاومت امروز معادلات مختلفی را به دشمن تحمیل می‌کند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دشمن صهیونیستی بود که به دنبال آتش بس بود تاکید کرد، ما آزادی «شیخ بسام السعدی » و «خلیل العواده» را شرط آتش بس کردیم. ما این پیروزی را به همه مردمی که در کنار مردم فلسطین ایستاده‌اند تقدیم می کنیم.

دبیر کل جهاد در ادامه افزود: تاکید می‌کنم که اگر دشمن به شروط ما پایبند نباشد آتش بس را باطل می‌دانیم و جنگ دوباره از سر گرفته می‌شود.

«احسان عطایا» نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین پیش از این در زمینه تحت فشار قرار داشتن صهیونیستها برای آتش بس گفته بود، دشمن صهیونیستی به سبب حملات راکتی و موشکی مقاومت، در وضعیت متزلزلی قرار دارد.

عطایا به شبکه خبری المیادین گفت که رژیم موقت صهیونیستی دیگر قادر نیست بار موشکها را تحمل کند.

دبیر کل جهاد اسلامی در ادامه گفت: مقاومت فلسطین نیز مورد حمایت خارجی زیاد قرار دارد همانطور که آمریکا از اسرائیل حمایت میکنم. من از مردم و دولت ایران برای حمایت از مردم فلسطین تشکر میکنم.

وی اضافه کرد، آنچه به دست آمده پیروزی برای مردم فلسطین است و ما از این دستاورد محافظت خواهیم کرد و به کرانه باختری درود میفرستیم. ما شما هستیم و شما ما هستید./ فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها