مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان گفت: بالغ بر 22 هزار تن انواع کود شیمیایی یارانه دار برای کشت های پاییزه استان همدان در انبارهای شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ذخیره شده است.
کد خبر: ۱۳۷۵۳۰۹

به گزارش جام جم آنلاین همدان، بهروز الیاسی اظهار داشت: از مقدار 22 هزار و سیصد تن ذخیره کود شیمیایی، مقدار هجده هزار و 700 تن ازته، مقدار هزار و 730 تن فسفاته و مقدار هزار و 870 تن پتاسه را شامل میشود.

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان با اشاره به اینکه تخصیص های خوب کود شیمیایی به استان توسط دفتر مرکزی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و پیگیری همکاران استانی شرکت، این حجم از ذخیره استراتژیک کود شیمیایی در استان بی سابقه بوده گفت: علاوه بر ذخیره انباری، کود شیمیایی بتدریج از مبادی پتروشیمی ها و بنادر هم به مقاصد انبارهای سازمانی و همچنین انبارهای کارگزاران و عاملین فروش در شهرستان ها حمل و تخلیه خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد: کود شیمیایی تأمین و تدارک شده طبق سهمیه بندی سازمان جهاد کشاورزی و بر اساس سامانه پهنه بندی و از طریق حواله الکترونیک، برای  کشت های پاییزه استان در اختیار کشاورزان و باغداران عزیز قرار خواهد گرفت.

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها