مدیرعامل بانک صادرات ایران در بازدید از برخی شعب استان چهارمحال‌وبختیاری:

بانک صادرات ایران از واحدهای تولیدی کشور با جدیت حمایت می‌کند

گام بزرگ شرکت نیروگاهی فولاد توان جنوب در جهت توسعه:

بازدید مدیر شعب بانک سپه منطقه خوزستان از شرکت نیروگاهی فولاد توان جنوب

کد خبر: ۱۳۷۴۳۷۴

در راستای حمایت از بخش تولید و ارائه خدمات بانکی به شرکت‌های صنعتی در استان، دکتر مهرشاد شجاعی مدیر شعب منطقه خوزستان به همراه معاونین منطقه خوزستان آقایان طلاییان، حقیقت و عباسی از شرکت نیروگاهی فولادتوان جنوب بازدید و با مدیرعامل شرکت نیروگاهی فولاد توان جنوب و اعضای هیات مدیره این شرکت دیدار و گفتگو کردند.

مجتبی زنگنه مدیرعامل شرکت نیروگاهی فولاد توان جنوب، ضمن ارائه گزارشی از نوع فعالیت‌ها و خدمات این شرکت به مشتریان، استراتژی مجموعه فولاد توان را رشد فنی، بالا بردن توان عملیاتی و اجرایی و توسعه خدمات این شرکت با اولویت رضایت مشتریان و ذینفعان عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت نیروگاهی فولاد توان جنوب، خواهان همکاری‌های دوجانبه و بیش از پیش این شرکت و بانک سپه در مسیر توسعه و پیشرفت هر دو طرف شد.

در ادامه شجاعی مدیر شعب بانک سپه منطقه خوزستان با اشاره به نقش ارزنده شرکت‌های تابعه فولاد در توسعه اقتصادی و کاهش بیکاری در استان اظهار داشت: توانمندی شرکت‌های تولیدی و صنعتی نقش کلیدی در رشد و شکوفایی اقتصادی استان دارد. مدیر شعب منطقه خوزستان با ارائه گزارشی از سوابق همکاری بانک سپه با شرکت‌های فولادی در سطح کشور خاطر نشان کرد: بانک سپه هم راستا با سیاست‌های کلان کشور آماده ارائه انواع خدمات ارزی و ریالی به بنگاه‌های تولیدی و اقتصادی همچون شرکت نیروگاهی فولاد توان جنوب می‌باشد.

در پایان جلسه، پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش و سرمایه ثابت، گشایش اعتبار اسنادی داخلی، دریافت حد اعتباری، پرداخت تسهیلات به کارکنان شرکت و افزایش تعاملات مالی شرکت نزد بانک سپه در دستور کار این قرار گرفت.

گفتنی است؛ شرکت نیروگاهی فولاد توان جنوب یکی از شرکت‌های تابعه هلدینگ سرمایه گذاری و توسعه فولاد جنوب است که در زمینه احداث پست‌های برق، پست‌های SVC، اجرای سیستم‌های اتوماسیون صنعتی، پروژه‌های عمرانی، صنعتی و تعمیرات تخصصی ترانس‌های بزرگ و کوچک فعالیت دارد.
 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها