title
استاندار هرمزگان در دیدار مدیر صندوق بازنشستگی استان و جمعی از بازنشستگان اظهار داشت: مشکلات در حوزه بازنشستگان بیشتر مباحث ملی است که بایستی درخواست‌ها را از طریق کشور پیگیری کنیم.
کد خبر: ۱۳۷۴۲۷۲

هرمزگان -جام جم انلاین- استاندار هرمزگان در دیدار مدیر صندوق بازنشستگی استان و جمعی از بازنشستگان اظهار داشت: مشکلات در حوزه بازنشستگان بیشتر مباحث ملی است که بایستی درخواست‌ها را از طریق کشور پیگیری کنیم.

 

مهدی دوستی  افزود: ما در استان یک طرح به اسم مردمی کردن و مولد سازی امکانات دولتی داریم که در این طرح به ویژه در حوزه استفاده از امکانات ورزشی می‌توانیم خدمات خوبی در اختیار بازنشستگان قرار دهیم.

 

استاندار هرمزگان گفت: تکریم بازنشستگان باید در اولویت دستگاه‌های اجرایی باشد و در این زمینه همه مدیران برای تکریم بازنشستگان ملزم هستند.

 

وی با اشاره به تجربیات غنی بازنشستگان، تصریح کرد: بازنشستگان ایده‌ها و طرح‌هایی که می‌تواند به مدیریت بهتر استان کمک کند را با ما در میان بگذارند و قطعا از تجربیات و ایده‌های ارسال شده استفاده خواهد شد.

 

مهندس دوستی با اشاره به نگرانی‌های اقتصادی بازنشستگان استان گفت: بازنشستگان استان اگر بتوانند تعاونی تشکیل دهند ما زمین و تسهیلات در اختیار آنها قرار خواهیم داد تا در حوزه طرح‌های گلخانه‌ای و ایجاد مزارع پرورش میگو یا پرورش ماهی در قفس فعالیت کنند.

وی افزود: در این زمینه همکاری لازم را خواهیم داشت و مجوزهای لازم را نیز به سرعت برای بازنشستگان و تعاونی تشکیل شده صادر خواهیم کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها