مدیرکل بیمه سلامت استان همدان با اشاره به اینکه حدود 57 درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت است، گفت: 70 درصد تعرفه دولتی هزینه های درمانی بخش سرپایی و 90 درصد هزینه های درمانی بخش بستری تحت پوشش بیمه سلامت است.
کد خبر: ۱۳۷۳۹۳۲

به گزارش جام جم آنلاین همدان، فرامرز نیاستی از خدمات بیمه سلامت به بیماران خاص و صعب العلاج به ویژه بیماران سرطانی سخن گفت و افزود: 5 دسته از بیماران به عنوان بیمار خاص تحت پوشش بیمه سلامت هستند که شامل بیماریهای تالاسمی، هموفیلی، MS، دیالیز و پیوند کلیه می باشد و بیمه سلامت 100 درصد هزینه های درمانی این بیماران را پرداخت می‌کند‌.

مدیرکل بیمه سلامت استان با اشاره به اینکه در تلاش برای افزایش عمق پوشش بیمه و افزایش کیفیت خدمات بیمه سلامت هستیم گفت: برای بیمه شدگان عزیز کمیته امداد امام خمینی (ره) 95 درصد هزینه های درمانی بستری را بیمه سلامت پرداخت می‌کند.

نیاستی در خصوص پوشش بیمه سلامت همگانی برای تمامی افراد فاقد بیمه درمانی صحبت کرد و گفت: بیمه سلامت رایگان به مدت سه ماه برای تمام افراد فاقد بیمه درمانی صادر می گردد و لازم است در این خصوص اطلاع رسانی مناسب به مردم صورت پذیرد. کلیه شهروندان فاقد بیمه درمانی می توانند با مراجعه به سامانه شهروندی بیمه سلامت و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با بیمه سلامت در سطح استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته و از خدمات بیمه درمانی بهره مند شوند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها