شهردار ارومیه در اختتامیه جشنواره تابستانه چی چست:

آسفالت معابر شهری از نیازهای اساسی ارومیه است

 شهردار ارومیه گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام شهر جز اولویتهای شهرداری است.
کد خبر: ۱۳۷۳۸۲۸
 

حسین مهدی زاده شب گذشته ۳۱ تیرماه در اختتامیه جشنواره تابستانه که در دهکده چی چست ارومیه برگزار شد، با تاکید براینکه آغاز پروژه جدید توجیه اقتصادی ندارد و هدف اتمام پروژه های نیمه تمام است، اظهار کرد: عملیات اجرایی قریب به اتفاق پروژه های نیمه تمام ارومیه بجز پروژه کمربندی دوم بدلیل مشکلات حقوقی و فنی شهرسازی در حال انجام است. 

وی ادامه داد: بخش B۵ پروژه پل آذربایجان نیز تا ۱۵ روز آینده به اتمام می رسد و بخش اعظم ترافیک شهری حل می شود. 

مهدی زاده باابراز تاسف از وضعیت آسفالت معابر شهر ارومیه،بابیان اینکه نتوانستیم رضایت شهروندان را در خصوص آسفالت معابر تامین کنیم، گفت:  با وجود مشکلات مالی شهرداری، ۱۲۰ هزار مترمربع آسفالت شده که از این میزان ۸۰ هزار مترمربع مربوط به منطقه ۱ و ۳ و محروم شهر بود. 

وی با بیان اینکه آسفالت معابر شهری از نیازهای اساسی ارومیه است، ادامه داد:  افق آینده شهرداری، آسفالت یک میلیون مترمربع از معابر تا پایان آبان ماه سال جاری است. 

مهدی زاده با اشاره به بدهی های شهرداری به پیمانکاران افزود: شهرداری ارومیه  ۱۵۰۰ میلیارد تومان با احتساب اسناد بدهی داشت که تا اسفند سال گذشته ۴۰۹ میلیارد تومان یعنی ۵۰ درصد اسناد پرداخت شد. 

وی با بیان اینکه شهرداری دچار چالش مالی است و درآمدهای این مجموعه به یک پنجم خود رسیده بود،  تصریح کرد: با مدیریت هزینه ها و راه اندازی سیستم خزانه داری متمرکز توانستیم بخشی از بدهی های شهرداری پرداخت کنیم. 

مهدی زاده با اشاره به راه اندازی سامانه ستاد شهرداری اظهار کرد: کلیه واگذاری ها،خرید و فروش ها و خدمات ارایه شده توسط شهرداری توسط این سامانه به صورت شفاف و با رعایت تساوی و عدالت بین شهروندان انجام می شود و فضا برای سفارش و پارتی بازی برای عده ای خاص حذف شده است. 

شهردار با تاکید براینکه شهرداری به سمت منابع مالی پایدار حرکت کند، گفت: شهروندان با پرداخت به موقع عوارض، شهرداری را همراهی کنند. 

شهردار ارومیه باابراز تاسف از تعطیلی شهربازی دهکده چی چست گفت: درصددیم با کسب استانداردهای لازم برای دستگاههای شهربازی، این مجتمع بزرگ تفریحی راه اندازی شود.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای جشنواره ها ایجاد شور و نشاط اجتماعی بین شهروندان است،  گفت: پس از ایام عزاداری محرم برنامه هایی به فراخور زمان در قالب جشنواره های مختلف اجرا می شود. 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها