به منظور تشریح، تبیین برنامه‌ها و اهداف عالی بانک و همچنین توسعه خط و مشی‌های تعیین شده در سال ۱۴۰۱، مدیرعامل بانک ایران زمین با مدیران شعب استان‌ها دیدار کرد.
کد خبر: ۱۳۷۳۸۰۸

به گزارش نبض بازار، در این دیدار که با حضور عبدالمجید پورسعید مدیرعامل، فرهاد اینالوئی معاون فناوری اطلاعات، مهران سوادکوهی معاون طرح و برنامه، محمد حسینی کناروئی و مصطفی یزدانجو مدیران امور شعب استان‌ها و استان تهران، داود فصیحی مدیر امور پشتیبانی و مهندسی، علیرضا یارقلی مشاور مدیر عامل و مدیر امور حراست، سید محمد حسین استاد مدیر امور روابط عمومی، محمد حسین مس فروش معاون مدیریت امور شعب استانها، محمدحسین ستوده مدیر منطقه ۲ امور شعب استان تهران، احسان امیر زاده رئیس اداره حوزه مدیریت، مهدی اسماعیلی بصیر رئیس اداره دبیرخانه هیأت مدیره، علی گلشنیان رئیس اداره خدمات، رضا پیشاهنگ معاون منطقه ۱ امور شعب استان تهران، محمد هاشمی رئیس اداره ارتباطات و تبلیغات و مدیران شعب استان‌ها برگزار شد، پورسعید محور اصلی بانک را سرمایه انسانی و همکاران بیان کرد و گفت: بانک ایران زمین طی چند سال گذشته با اتکا به جوانان متخصص، با انگیزه و خلاق توانست گام‌های بزرگی در مسیر ارتقا و پیشرفت نظام بانکی در کشور و همینطور معرفی چهره جدیدی از ارائه سرویس‌های بانکی را ارائه کند.

مدیرعامل بانک ایران زمین ایجاد تجربیات جدید برای مشتریان را از اولویت‌های مهم این بانک دانست و افزود: دیگر معنا و مفهوم بانکداری در نظام بانکی، تغییر کرده است. امروز بر اساس نیاز مشتری، سرویس به صورت اختصاصی طراحی می‌شود و در اختیار آن قرار داده می‌شود. علائق، اولویت‌ها و سبک زندگی مشتریان مورد بررسی قرار می‌گیرد و بر اساس آن خدمات مختص آن‌ها ارائه می‌شود.

پورسعید در ادامه خاطر نشان کرد: مدیران ما در استان‌ها با درایت و دانش توانستند بازار منطقه خود را در اختیار گیرند و از آن‌ها می‌خواهم تا با برگزاری جلسات منظم با همکاران استان در ارتقا سطح علمی آن‌ها در زمینه‌های مختلف همچون بانکداری مدرن، بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های بانک این روند و مسیر را ادامه دهند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها