آمادگي بيش از 600 مجموعه مردمي براي حضور در مهماني 10 كيلومتري عيد غدير

سخنگوی ستاد مردمی برگزاري جشن بزرگ عیدغدیر گفت تاکنون بيش‌ از ۶۰۰ مجموعه مردمی برای شرکت و پذيرايي در مهمانی ۱۰ کیلومتری روز غدیر از چهارراه پارك‌وي تا چهارراه وليعصر(عج) اعلام آمادگی کرده‌اند.
کد خبر: ۱۳۷۳۲۹۹

ساسان زارع، سخنگوی ستاد مردمی برگزاري جشن بزرگ عیدغدیر با بیان این خبر افزود: این جشن در یک مسیر مشخص و پیش بینی شده برگزارمی‌شود و برای برگزاری هرچه بهتر این جشن هماهنگی‌های لازم با نهادها و سازمان‌هاي مختلف انجام شده است. حتي با اصناف و مغازه‌هایی که در این مسیر قراردارند نیز هماهنگی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تمر کز خدمات ما بر اطعام مهمانان است تأکید کرد: تاکنون بيش از 2 ميليون غذا و ميان‌وعده در انواع مختلف برای پذیرایی از مهمانان اين عیدالله اکبر پیش‌بینی شده است. همچنین در این مراسم 110 هزار اسباب بازی به کودکان هدیه داده مي‌شود و40 مجموعه شهربازی نیز در نقاط مختلف اين مسير برپا خواهند شد. قصد داریم با اجرای چنین برنامه‌هایی از این عید بزرگ برای کودکان، خاطره خوب بسازیم.

سخنگوی ستاد مردمی برگزاري جشن بزرگ عیدغدیر از حضور 150 گروه سرود در این مسير 10 كيلومتري خبر داد و افزود: اين گروه‌هاي سرود در 70 استیج در برنامه خواهند داشت. این در حالی است که حضور هنرمندان مطرح و محبوب کشور در این برنامه قطعی شده است.

زارع با اشاره به حضور برنامه‌هاي پرطرفدار تلويزيوني در اين مسير گفت: عوامل برنامه‌هاي عصرجديد، خندوانه، ميدون، منم بچه مسلمان، مل‌مل، رنگين‌كمان، خاله شادونه، عمو مهربان و... در اين مسير به اجراي برنامه براي مردم خواهند پرداخت. تنوع برنامه‌ها به گونه‌ای است که تمام اقشار جامعه و سنین مختلف را شامل می‌شود. مهمانان می‌توانند از خدمات متنوع فرهنگی، پزشکی، آموزشی و... بهره‌مند شوند.

گفتنی است، این مهمانی به همت و مشاركت خيران مردمي، هیئات مذهبی، مساجد، گروه‌های جهادی، گروه‌های خدماتی و گروه‌های سرود با برنامه‌هاي مختلف در روز عید غدیر مصادف با ۲۷ تیرماه از ساعت ۱۸ تا ۲۲ در مسیر چهارراه پارك‌وي تا چهارراه ولیعصر(عج) برگزار خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها