پرواز تیم ملی والیبال ایران از صوفیه به گدانسک به دلیل اعتصاب کارکنان لوفت‌هانزا در اروپا لغو شد و سفر تیم ملی به لهستان با یک روز تاخیر انجام می‌شود.
کد خبر: ۱۳۷۱۳۷۵

به گزارش جام جم آنلاین، هفته دوم رقابت های لیگ ملت‌ های والیبال 2022 شب گذشته (یکشنبه شب پنجم تیرماه) به پایان رسید و کاروان والیبال ایران قرار بود ساعت 12 و 55 دقیقه امروز (دوشنبه ششم تیرماه) با پرواز هواپیمایی لوفت‌هانزا صوفیه را به مقصد مونیخ و سپس لهستان ترک کند.

پرواز تیم ملی به دلیل اعتصاب کارکنان شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا به مونیخ لغو شد و برنامه سفر به لهستان کاروان تیم ملی والیبال ایران با مشکل روبرو شد که با پیگیری و هماهنگی‌های به عمل آمده ملی پوشان فردا سه‌شنبه و با یک روز تاخیر در برنامه در دو یا سه گروه عازم ورشو و سپس گدانسک محل برگزاری هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال 2022 خواهند شد.

بدین ترتیب تیم ملی والیبال ایران از هفتم تا دوازدهم تیرماه تمرینات خود را در شهر گدانسک پیگیری ‌می‌کند و در این مدت در هتل دیگری اسکان خواهد یافت اما از روز دوشنبه 13 تیرماه در هتل محل اسکان تیم‌های شرکت کننده در هفته سوم لیگ ملت‌ها اسکان خواهد یافت.

مردان والیبال ایران روزهای 14 تا 18 تیرماه به ترتیب و در چارچوب هفته سوم و پایانی لیگ ملت‌ها به مصاف تیم‌های لهستان، ایتالیا و اسلوونی و صربستان می‌روند تا به کار خود در مرحله گروهی پایان دهند.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها