title
رئیس کل دادگستری هرمزگان از رفع تصرف ۸ قطعه از اراضی ملی در خارج از محدوده طرح هادی روستای تورگان و شهرهای رمکان، سوزا و درگهان جزیره قشم مجموعاً به مساحت ۱۷ هزار و هفتصد و هشتاد و هشت مترمربع و اعاده آنها به دولت خبر داد.
کد خبر: ۱۳۷۰۲۰۳

 

هرمزگان-جام جم انلاین-رئیس کل دادگستری هرمزگان از رفع تصرف ۸ قطعه از اراضی ملی در خارج از محدوده طرح هادی روستای تورگان و شهرهای رمکان، سوزا و درگهان جزیره قشم مجموعاً به مساحت ۱۷ هزار و هفتصد و هشتاد و هشت مترمربع و اعاده آنها به دولت خبر داد.

 

مجتبی قهرمانی ارزش تقریبی این زمین ها را جمعاً ۷۱ میلیارد و هفتاد و هشت میلیون ریال عنوان کرد و بیان داشت: رفع تصرف این اراضی به دستور دادستان عمومی و انقلاب قشم و توسط یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی منطقه آزاد انجام شده است.

 

قهرمانی در ادامه با هشدار به متصرفان غیرمجاز، خاطر نشان کرد: هرگونه زیاده‌خواهی و دست‌اندازی به اراضی ملی و دولتی، برخورد قاطع دستگاه قضایی را به همراه خواهد داشت.

 

وی همچنین با تأکید بر تداوم این گونه اقدامات برای صیانت از بیت المال و احقاق حقوق مردم جزیره قشم از همکاری مسئولان و مأموران نیروی انتظامی و دریابانی و سایر ادارات و نهادهایی که در این امر با دستگاه قضایی همکاری خوبی داشته اند، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها