پرویز توسلی‌زاده با تأکید بر حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی، اظهار کرد: براساس برخی مصوبات موظف هستیم که در سال حدود ۲۵۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی را دارای سند کنیم و دستیابی به این مهم نیازمند همراهی مردم و توجیه آن‌ها و نیز رفع تداخل است که از موانع جدی بر سر راه صدور اسناد اراضی کشاورزی است.
کد خبر: ۱۳۷۰۱۸۹

به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛ رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: تاکنون از مجموع یک‌میلیون و ۶۲۴ هزار مترمربع از اراضی کشاورزی استان برای بیش از یک‌میلیون و ۵۶۴ هزار مترمربع کاداستر صورت گرفته است.

وی ادامه داد: تاکنون از مجموع یک‌میلیون و ۶۲۴ هزار مترمربع از اراضی کشاورزی استان برای بیش از یک‌میلیون و ۵۶۴ هزار مترمربع کاداستر صورت گرفته است و در این راستا نیز ۸۲۵ مورد سند تفکیکی صادر شده است.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیان اینکه اقدامات خوب و قابل توجهی در شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی صورت گرفته است، یادآور شد: در سالیان گذشته به دلیل وجود موانع تنها حدود ۱۰۰ هکتار از اراضی در سال تعیین تکلیف شد اما در سال ۱۴۰۰ با جدیت و پیگیری این شورا حدود ۱۶۰۰ هکتار از اراضی ملی تعیین تکلیف و سند مالکین به نام دولت صادر شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها