title
در حکمی از سوی استاندار هرمزگان سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری هرمزگان منصوب شد.
کد خبر: ۱۳۶۹۷۱۴

 

هرمزگان-جام جم انلاین-در حکمی از سوی استاندار هرمزگان سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری هرمزگان منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهدی دوستی استاندار هرمزگان با صدور حکمی «عادل شهرزاد» را به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری هرمزگان منصوب کرد.

 

استاندار هرمزگان در این حکم خطاب به عادل شهرزاد آورده است: با عنایت به تخصص و تعهد جنابعالی و به موجب این حکم به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای منصوب می گردید.

 

انتظار می رود با بذل توجه به منشور اخلاقی دولت مردمی ایران قوی و در هماهنگی با دیگر دستگاههای کشوری و لشکری و با بهره گیری از نیروهای مجرب و توانا در انجام وظایف محوله، عمل نمایید.

 

همچنین اینک که به عنوان بخشی از بدنه دولت سیزدهم به خدمت مشغول هستید، امیدوارم با اتكال به ذات ایزد منان، خود را خدمتگزاری صادق برای مردم شریف استان هرمزگان دانسته و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و سربلندی جمهوری اسلامی ایران کوشا باشید. توفیق روزافزون شما را آرزومندم.

 

شایان ذکر است؛ عادل شهرزاد پیش از این سمت مدیرکل دفتر جذب سرمایه معاونت اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استانداری را برعهده داشت و از دیگر سوابق مدیریتی و اجرایی او می‌توان به معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان، مدیر امور برنامه و بودجه سازمان جهاد کشاورزی استان، مسئول کارگروه اقتصاد مقاومتی بخش کشاورزی استان اشاره کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها