۶۰۰ روستای لرستان اینترنت ADSL دارند
مدیر مخابرات منطقه استان:

۶۰۰ روستای لرستان اینترنت ADSL دارند

title
خرم آباد-جام جم آنلاین- مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: با اجرای برنامه‌های توسعه زیرساخت شبکه دیتا و اینترنت در نقاط شهری، پهنای باند اینترنت در مخابرات ازنا توسعه و ارتقاء یافت
کد خبر: ۱۳۶۹۶۰۲
به گزارش جام جم آنلاین لرستان نبی اله شمسی فر اظهار کرد: پروژه توسعه و ارتقای سرعت اینترنت مشترکان در ازنا با نصب تجهیزات و افزایش چهار گیگابایت جدید بر بستر فیبر نوری و افزایش دو برابری پهنای باند نسبت به قبل  با هدف پاسخگویی به نیاز مشتریان در خصوص استفاده از سرویس‌ها و محصولات و ارتقای کیفیت با توسعه بیش از پیش زیرساخت‌های مخابراتی با تلاش کارشناسان و متخصصان حوزه دیتا انجام شد.
وی با اشاره به اینکه اجرای این پروژه دسترسی بیشتر مشتریان به شبکه دیتا و رفع نیازهای ارتباطی آنان را به دنبال داشته است، عنوان کرد: پهنای باند اینترنت در شهرستان ازنا از۲G  به۴G  معادل دو برابر ارتقا یافته است.
مدیر مخابرات منطقه لرستان با بیان  اینکه اجرای پروژه های مخابراتی نیازمند کار تیمی، همدلی و حضور کارشناسان متخصص در حوزه های مختلف مخابراتی است، افزود: در اجرای این پروژه نیز همکاران حوزه انتقال، فیبرنوری و دیتا با تامین زیرساخت‌های مخابراتی و نصب و راه اندازی تجهیزات لازم موفق به انجام دقیق این پروژه و برگردان تمامی بسترهای ارتباطی شدند.
شمسی فر با اشاره به نیاز روز افزون شهروندان و مشتریان به بسترهای دیتا و اینترنت پرسرعت مخابرات را یادآور شد و تصریح کرد: در عصر حاضر که اکثر فعالیت‌ها، امورات مردم و آموزش ها در بسترهای آنلاین و در درگاه‌های غیر حضوری انجام می‌شود، این مجموعه نیز تلاش دارد خدمات مطلوب و با کیفیت و در خور شهروندان را ارائه کند.
وی بیان کرد: هم اکنون سرویس‌های ADSL,VDSL,FTTH  از جمله سرویس‌های مبتنی بر دیتا هستند که شرایط استفاده از آن‌ها برای شهروندان و مشتریان ساکن در شهرستان ازنا فراهم شده است.
 
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها