رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان این که تاکنون دخالت هیچ یک از کارکنان شعبه دانشگاه بانک ملی ایران در سرقت از صندوق های اجاره ای این شعبه محرز نشده است، گفت: براساس مستندات و گزارش های واصله هیچ یک از کارکنان شعبه دانشگاه دخالتی در سرقت از صندوق های اجاره ای نداشته اند.
کد خبر: ۱۳۶۹۵۷۱

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ علی ولی پور گودرزی در گفت و گو با روابط عمومی بانک ملی ایران با بیان این که هیچ کدام از کارکنان شعبه دانشگاه اثبات شده تاکنون مداخله و ارتکاب اعمال مجرمانه ای در سرقت نداشته اند، گفت: برای پیشگیری از سرقت های احتمالی دیگر و همچنین ارتقاء زیرساخت های امنیت شعب، تعامل و ارتباط نزدیک نیروهای حفاظت فیزیکی و فنی بانک با نیروهای متخصص پلیس لازم و ضروری است.
وی گفت: پلیس بعد از گزارش سرقت از شعبه با تمام توان و ظرفیت وارد عمل شد و با اقدامات وتلاشهای شبانه روزی ۱۳ نفر از سارقان بانک که بخشی در داخل کشور و بخشی در خارج از کشور بودند، دستگیر شدند.
وی در ادامه تصریح کرد: بخش اعظمی از اموال کشف شده است و تلاش داریم که همه اموال را به بانک ملی ایران تحویل دهیم تا از این طریق اموال کشف شده در اختیار خسارت دیدگان قرار گیرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها