در دو ماهه ابتدای سال ۱۴۰۱ در استان همدان انجام شد؛

توزیع 14 هزار و 500 تن انواع کودهای یارانه‌ای

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان، از توزیع حدود چهارده هزار و535 تن انواع کودهای شیمیایی طی دو ماهه ابتدای سال جاری بین شهرستان های استان‌ خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۸۱۰۹

به گزارش جام جم آنلاین همدان، بهروز الیاسی افزود: در سال جاری، تاکنون بیش از سی دو هزار و 230 تن انواع کودهای شیمیایی ازته، فسفاته و پتاسه از سوی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان تدارک دیده شده که طی دو ماهه ابتدای سال جاری حدود چهارده هزار و 535 تن آن بین شهرستان های استان همدان توزیع شده است.
وی به میزان ذخیره استراتژیک کودهای کشاورزی اشاره و اعلام کرد که هم‌اکنون ذخیره استان بیش از هفده هزار و 150 تن انواع کودهای شیمیایی است که ذخیره مطمئن و قابل اتکایی می‌باشد.
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان همدان با بیان این که برنامه ابلاغی سال جاری استان در حدود 123 هزار تن است، اظهار امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی مناسب و تمهیدات لازم از سوی دفتر مرکزی شرکت و تلاش همکاران استانی، برنامه ابلاغی را به طور کامل اجرایی خواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: با عنایت به استقبال کشاورزان عزیز از مصرف کودهای فسفاته و پتاسه در سال جاری، قطعاً سال پرمصرفی را در مصرف کودهای پایه در راستای نزدیک شدن به استانداردهای جهانی ، بمنظور افزایش کمیت و کیفیت محصولات کشاورزی خواهیم داشت.

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها