مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان ایلام خبر داد:

آغاز به کار طرح دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی در استان

معاون شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام عنوان کرد:

انجام چهارهزار بازدید کنترل کمی و کیفی از جایگاه‌ های عرضه سوخت استان ایلام

معاون شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام، از انجام بالغ بر چهارهزار بازدید کنترل کمی و کیفی از جایگاه‌ های عرضه سوخت بنزین و نفتگاز، به منظور صیانت از حقوق شهروندی و با هدف رعایت استانداردهای موجود فرآورده‌های نفتی در سال قبل، خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۸۰۲۷
به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ پرویز ایدون گفت: در سال گذشته و در راستای تامین و توزیع مطلوب سوخت به شهروندان و عرضه سوخت طبق استاندارهای موجود، بالغ بر چهارهزار بازدید کمی وکیفی فرآورده های نفتی به صورت دوره ای و موردی توسط کارشناسان این شرکت از جایگاه‌های عرضه سوخت انجام شد.

ایدون افزود: بازرسان و کارشناسان این شرکت با تلاش شبانه روزی و به طور مستمر کیفیت و کمیت عرضه بنزین و نفتگاز را مورد بررسی قرار می‌دهند. که در سال گذشته بیش از 3000 بازدید کیفی و 600بازدید کمی از تلمبه های جایگاه های عرضه سوخت مورد کنترل و پایش قرار گرفته است.

وی با تاکید بر کنترل مستمر کیفیت و کمیت فرآورده های نفتی تصریح کرد: بازدیدهای مشترک با حضور نمایندگان دستگاه‌های اداره استاندارد، تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی نیز به طور فصلی در کنار بازدیدهای روتین این شرکت، در حال انجام است.

معاون منطقه یادآور شد: هم‌وطنان محترم در صورت مشاهده مشکل و ایراد فنی در نازل‌ها، بروز تخلف و شکایت از نحوه ارائه خدمات در جایگاه‌های عرضه سوخت و یا هرگونه انتقاد و پیشنهاد می‌توانند با مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان 09627 درخواست خود در میان بگذارند.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها