نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: ملت در استفاده بهینه از گندم دولت و مسئولان را یاری دهند تا آرد سالم و مناسب به دست مردم برسد.
کد خبر: ۱۳۶۷۹۱۴

گیلان- جام جم آنلاین-آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نمازجمعه رشت با توصیه همگان به رعایت تقوای الهی و پرهیز از گناهان و همچنین تسلیت سالروز شهادت امام جعفر صادق علیه السلام اظهار کرد: امام صادق علیه السلام می فرمایند؛ اگر کسی در زندگی به دیگران ظلم کند خدا بلایی در جان، مال و فرزندان او می اندازد و در این راستا ائمه علیه السلام ذره ای ظلم به کسی روا نداشتند و حتی از حق شخصی خود گذشتند.
وی، شنبه هفته آینده را مصادف با روز قانون و آغاز هفته مجلس عنوان کرد و افزود: مقام معظم رهبری در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطالب سودمند بسیاری فرمودند که یکی از آن موارد، آسیب ورود نمایندگان در امور اجرایی است.
امام جمعه رشت با بیان اینکه تقنین قوانین برای کشور و نظارت بر حسن اجرای قوه مجریه از وظایف قانونی، شرعی و عرفی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، تصریح کرد: نمایندگان مجلس باید در اختصاص اعتبارات و اجرای طرح ها نظارت داشته باشند اما هشدار می دهم نمایندگان مجلس در عزل و نصب ها نباید دخالت کنند.
آیت الله فلاحتی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی را مانند مردم تصمیم ساز خواند و بیان کرد: باید تلاش کنید جوانان دست پاک و چشم پاک در تصدی ها وارد شوند و اگر مدیری فاسد بود به مسئولان با دلیل اعلام کنند و این مطالبه مردم نیز هست.
وی، چهارشنبه هفته آینده را مصادف با سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها عنوان کرد و گفت: وجود مبارک امام رضا علیه السلام و خواهر گرامی ایشان کشور ما را نورانی کرده است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با قدردانی از بنیانگذاران، برگزارکنندگان و مجریان سرود “سلام فرمانده”، خاطرنشان کرد: اجرای سرود “سلام فرمانده” جهاد است و نوجوانان و جوانان این سرود را عاشقانه و با اشک و سوز در مناطق مختلف کشور مانند میدان شهدای ذهاب رشت و ورزشگاه آزادی برگزار کردند.
آیت الله فلاحتی به وضعیت تولید نامطلوب گندم در دنیا اشاره کرد و یادآور شد: ملت در استفاده بهینه از گندم دولت و مسئولان را یاری دهند تا آرد سالم و مناسب به دست مردم برسد.
وی پیرامون جقوق در راستای سبک زندگی اسلامی، اظهار کرد: ما مسلمانان معتقدیم بهترین روش زندگی و تربیت را قرآن و سنت پیامبر صلی الله وآله و سلم دارد و برای بشریت راهگشا است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها