معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ:

تصادف مرگبار پژو در بزرگراه بابایی | کیسه‌ هوا باز نشد

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ راننده سواری پژو ۴۰۵ در پی برخورد با گاردریل خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۷۷۱۰

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ علی همه‌خانی در گفت‌وگو با ایسنا دراین باره گفت: روز گذشته یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ درحال حرکت در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید بابایی بود که ناگهان در مقابل دانشگاه امام حسین (ع) با گاردریل رفیوژ میانی بزرگراه برخورد کرده و پس از شکستن دو شاخه گاردریل به سمت راست منحرف و واژگون شد.

وی با بیان اینکه درپی این حادثه راننده دچار آسیب دیدگی شدید شد که پس از حضور عوامل امدادی در محل مشخص شد در دم و به دلیل شدت آسیب وارده جان خود را از دست داده است، اظهارکرد: همچنین بررسی‌ها نشان داد که در این حادثه کیسه‌های هوای سواری پژو ۴۰۵ باز نشده است.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره علت وقوع این حادثه نیز گفت: بررسی کارشناسان پلیس راهور نشان داد که تخطی از سرعت مجاز باعث وقوع این حادثه شده است.

وی در همین راستا نیز به رانندگان توصیه کرد که در هنگام رانندگی کاملا به جلو توجه داشته باشند و با سرعت مطمئنه در سطح معابر بزرگراهی تردد کنند.

پیش از این سردار سیدکمال هادیانفر، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کشورمان از بازنشدن کیسه هوای برخی از خودروهای تولید داخل در تصادفات رانندگی به شدت انتقاد کرده بود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها