title
پنجمين جلسه انتخابات مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرك صنعتي ليا با انتخاب اعضای هئیت مدیره برگزار شد.
کد خبر: ۱۳۶۷۴۴۶

به گزارش جام جم انلاین قزوین، روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قزوين" رضا صفاري" در نشست مجمع عمومي انتخابات شهرك صنعتي ليا ضمن تقديرو تشكر از حضور گسترده صاحبان صنايع در بخش خصوصي و تصميم گيري در اداره شهرك اظهار داشت: به استناد ماده آئین اجرایی قانون نحوه واگذاری مالکیت و اداره امور شهرک‌های صنعتی و در اجرای تصویب نامه هیات وزیران، مجمع عمومی موسسین شرکت خدماتی شهرک صنعتی ليا و بعد از ثبت نام داوطلبین عضویت در هیات مدیره شرکت خدماتی انتخابات برگزار شد.

وی افزود: خوشبختانه واگذاری شهرک های صنعتی به بخش خصوصی این فرصت را برای واحدهای تولیدی فراهم کرده که اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مناسب جهت ارتقاء و نگهداری شهرک‌های صنعتی خصوصاً در بحث مبلمان شهری و زیرساخت ها بیش از پیش فعال‌تر عمل کنند.

رئيس مجمع شركتهاي خدماتي شهركهاي صنعتي قزوين در ادامه تصريح كرد: در سال جهش تولید، دانش بنيان، اشتغال آفرين صنعتگران و توليد كنندگان در خط مقدم تحقق این شعار می توانند گامهای اساسی در ایجاد اشتغال پایدار بردارند و حضور تولید کنندکان در این شهرک که با استقبال خوبی برخوردار است و تشکیل شرکت خدماتی با حضور سهامداران در راستای پیگیری مسایل و مشکلات آنها شکل می گیرد.

گفتنی است این مراسم که با حضور گسترده و پرشور صنعتگران مستقر در شهرک صنعتی ليا و با رعایت کامل پروتکل بهداشتی برگزار شد، پس از معرفی 35 نفر از کاندیدهای عضویت در هیات مدیره شرکت پس از برگزاری انتخابات هفت نفر که بالاترین رای را کسب کرده به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی کاسپین ليا به مدت دو سال انتخاب شدند.

قابل ذكر است در حال حاضر در این شهرک 586 قرارداد با متقاضیان سرمایه گذاری منعقد شده که از این تعداد 368 واحد تولیدی با سرمایه گذاری بالغ بر 30 هزار میلیارد ریال و اشتغال بیش از ده هزار نفر نیز به بهره برداری رسیدند.

گفتنی است در راستای اصل 44 قانون اساسی و واگذاری شهرک های و نواحی صنعتی به بخش خصوصی، تاکنون اداره 7 شهرک و ناحیه صنعتی کاسپین1و 2،  لیا، آراسنج، حیدریه، خرمدشت و دانسفهان در استان به بخش خصوصی واگذار شد.

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها