سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای اسدآباد با اشاره به جداسازی لاین رفت و برگشت گردنه اسدآباد با نصب نیوجرسی و نصب روشنایی بر روی نیوجرسی‌ها در وسط جاده گفت: در حال حاضر از ۱۵کیلومتر طرح فوق بخش اعظم طرح اجرا و تنها ۳ تا ۴ کیلومتر دیگر باقی مانده که قطعا تا قبل از زمستان سال جاری تکمیل و بهره برداری طرح انجام‌خواهد شد.
کد خبر: ۱۳۶۷۳۴۴

به گزارش جام جم آنلاین همدان، مسعود حبیبی اظهارکرد: تاکنون برای این طرح اعتباری افزون بر ۱۸ تا ۱۹ میلیارد تومان هزینه شده و برای تکمیل و ادامه طرح به اعتباری افزون بر ۱۰میلیارد تومان دیگر نیاز است.

وی با اشاره به آغاز طرح فوق در سال ۱۳۹۹ تصریح کرد: به عنوان برنامه‌های کوتاه مدت ایمن سازی گردنه اسدآباد اولویت اول شهرستان طرح نیوجرسی و روشنایی و پس از آن تعریض گردنه خواهد بود که برای اجرای تعریض گردنه راهداری شهرستان در حال تسهیل بخشیدن این طرح قبل از اجراست.

حبیبی بیان کرد: برای تسهیل بخشی برای اجرای طرح تعریض گردنه، راهداری شهرستان روشنایی‌های قبل را برداشته و جاهایی که گاردریل وجود دارد و پشت آن خالی است را با مصالح پر و تسطیح و همسطح جاده می کند که این کار در حال انجام است و با این اقدام تعریض گردنه از نظر خاکی حتی دو برابر خواهد شد.

وی افزود: با تسهیل بخشی که برای تعریض گردنه توسط راهداری و حمل و نقل جاده ای در دست انجام است با آغاز و اجرای عملیات تعریض گردنه دیگر نیاز به برداشتن موانع و یا اقدامات دیگر نبوده و تنها زیرسازی و آسفالت طرح انجام می‌گیرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها