سرپرست منطقه دو عملیات انتقال گاز:

تحقق شعارسال 1401 با بهره‌گیری از سازندگان داخلی و شرکت‌های دانش‌بنیان

پیاده‌سازی فرمان مقام معظم رهبری وظیفه اصلی و راهبردی منطقه دو عملیات انتقال گاز است و تلاش داریم تا با بهره‌مندی از نخبگان، دانشگاهیان و کارکنان منطقه، با عزمی راسخ و پرتوان، فرآیند شعار سال؛ تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرینی با شتاب و جدیت به انجام برسد.
کد خبر: ۱۳۶۶۴۵۲
 
تحقق شعارسال 1401 با بهره‌گیری از سازندگان داخلی و شرکت‌های دانش‌بنیان
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مجید مصدقی، سرپرست منطقه دو عملیات انتقال گاز در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب، اظهار داشت: این منطقه به صورت جدی و با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها، فرآیند بومی‌سازی قطعات و تجهیزات را در دستور کار خود قرار داده و با تدوین برنامه‌ای جامع و تکیه بر توان و دانش شرکت‌های دانش‌بنیان و تلاش تمامی همکاران، سعی خواهیم کرد که این امر با کیفیت هرچه تمام‌تر انجام پذیرد.

مصدقی گفت: کمیته خودکفایی منطقه با حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان ساخت حدود 700 قطعه راهبردی شرکت انتقال گاز ایران را که عمدتاً مربوط به تجهیز توربوکمپرسور می‌باشد را در دستور کار خود قرار داده است. 

وی تصریح کرد: این منطقه در سال 1400 با داخلی سازی حدود 650 قطعه راهبردی سهم 24 درصدی از برنامه های خودکفایی شرکت انتقال گاز ایران را بر عهده داشت .

مصدقی در ادامه، گفت: برنامه بومی‌سازی قطعات با حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان محقق خواهد شد و هم‌اکنون خودکفایی به یک فرهنگ کاری در سطح منطقه تبدیل شده و این مهم با انطباق بر فرآیند خودکفایی ابلاغی از سوی شرکت انتقال گاز ایران در حال انجام است.

سرپرست منطقه دو عملیات انتقال گاز در پایان، با بیان این که منطقه دو، در راستای دستیابی به تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرینی، گام‌های مؤثری برداشته، اظهار امیدواری کرد که در سال 1401 با همت همکاران پرتلاش و با انگیزه، عزم جدی برای حضور تاثیرگذار در این حوزه داشته باشد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها