title
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با اشاره به ضرورت‌ها و مزایای اصلاح نظام ارزی کشور گفت: وفور کالا در سطح بازار و تامین امنیت و آرامش خاطر عموم مردم مهمترین دغدغه و تلاش دولتمردان در اجرای این طرح است.
کد خبر: ۱۳۶۶۰۶۲
به گزارش جام جم آنلاین زنجان؛ ابوالفضل رفیعی  در جلسه شورای اطلاع رسانی استان تاکید کرد: اهداف این طرح با تعامل و همکاری اصناف و عموم مردم و نظارتهای مستقیم و دقیق متولیان امر بر بازار جهت جلوگیری از افزایش غیرواقعی قیمت کالاهای مورد نیاز مردم محقق خواهد شد.

وی با بیان اینکه زنجان با پیش بینی تمامی ابعاد و تامین ذخایر کالاهای استراتژیک آماده اجرای طرح اصلاح سیاست های ارزی کشور در استان است، اظهار داشت: انتخاب زنجان برای پایلوت اجرای شیوه جدید عرضه نان نیز تصمیم کشوری و هوشمندانه بوده است.

رفیعی با تاکید بر اینکه در این شیوه هیچگونه افزایش قیمت و یا محدودیتی در خرید نانهای سنتی برای عموم مردم اعمال نخواهد شد، تصریح کرد: در این روش حمایت ها از ابتدای زنجیره به انتهای زنجیره منتقل می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان هم افزایی و تعامل صاحبان نفوذ، رسانه ها و همه آنانی که دلسوز نظام بوده و دغدغه مردم را دارند را لازمه اجرای موفق و با کمترین تبعات جراحی اقتصادی پیش روی کشور دانست و خاطرنشان کرد: منافع اجرای این طرح متوجه کل نظام و کشور است که باید به درستی تبیین شود.

رفیعی با تاکید بر اینکه دشمن در شرایط حساس کنونی نیز بیش از گذشته در پی تحریک و ناامید سازی مردم و ایجاد اخلال در اداره امور کشور است، گفت: اقدامات توجیهی و تشریح چگونگی و اهداف اصلاح نظام یارانه ای کشور به خصوص از سوی نخبگان جامعه، به یقین توطئه های دشمنان را خنثی خواهد کرد.  

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها