معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت خبر داد

واژگونی مرگبار موتورسیکلت در اتوبان همت + عکس

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف سواری پژو 206 در مسیر شمال به جنوب بزرگراه تهران ـ قم خبر داد و گفت: به دلیل این حادثه 2 مرد جوان جان خود را از دست دادند و 2 سرنشین دیگر هم مصدوم شدند.
کد خبر: ۱۳۶۵۹۴۳

به گزارش جام جم آنلاین، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره تصادف خودرویی در مسیر شمال به جنوب بزرگراه تهران ـ قم اظهارداشت: ساعت 23:47 دقیقه شب گذشته این حادثه در نزدیکی روستای شکر آباد و پس از عوارضی به وقوع پیوسته است.

وی افزود: نیروهای اتش نشانی پس از اطلاع از طریق سامانه 125 همراه با تجهیزات و ملزومات مورد نیاز به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ادامه داد: یک دستگاه سواری پژو 206 با 4 سرنشین مردجوان حدود 30 سال به دلایل نامشخص از مسیر خارج و پس از برخورد با بلوک های نیوجرسی بزرگراه روی بلوک ها به صورت واژگون قرار گرفته است.

ملکی خاطرنشان کرد: سرنشینان داخل خودرو محبوس شده بودند که نیروهای آتش نشانی همزمان اقدامات خروج از خودرو را انجام دادند ولی متاسفانه 2 نفر از آنها به دلیل شدت جراحت وارده و به تائید نیروهای اورژانس جان خود را از دست داده اند و 2 نفر دیگر هم مصدوم شدند.

تصادف مرگبار پژو 206 در بزرگراه تهران ـ قم +عکس

 

 

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها