توسط رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی صورت گرفت:

عکس | تقدیم لوح یابود شهید شیرین ابوعاقله به شبکه الجزیره

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با صدور بیانیه ای شهادت خبرنگار شبکه الجزیره توسط رژیم اشغالگر قدس را محکوم کرد.
کد خبر: ۱۳۶۵۷۵۸

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، متن پیام حجه الاسلام والمسلمین محمد مهدی ایمانی پور به شرح زیر می باشد:
انالله و اناالیه راجعون
شهادت خانم «شیرین ابوعاقله»، خبرنگار باسابقه و دغدغه مند شبکه الجزیره در حین انعکاس جنایات رژیم اشغالگر قدس در جنین، پرده دیگری از سبعیت و وقاحت این رژیم اشغالگر را در مقابل دیده جهانیان گشوده است.

هدف قرار دادن عامدانه شهیده ابوعاقله توسط صهیونیستها به وضوح نشان می دهد که روشنگری رسانه ها، خبرنگاران و صاحبان فکر و اندیشه در جهاد تبیین علیه ماهیت جعلی رژیم اشغالگر قدس تا چه اندازه ای در میان اشغالگران ایجاد ترس کرده است.

شهیده ابوعاقله، از جمله شهدای جهاد تبیین در برابر دشمنان قسم خورده انسانیت به شمار می آید. خبرنگار دغدغه مندی که در طول حیات 51 ساله خود همواره مظلومیت ملت فلسطین و ساکنان قدس را با تبحر و مهارتی مثال زدنی به تصویر کشید.

قطعا شهادت این بانوی خبرنگار، رسالت سنگینی را بر دوش دیگر جهادگران عرصه تبیین جنایات رژیم صهیونیستی خواهد گذاشت.فرجام این مسیر نورانی و مقدس، آزادی قدس شریف و پاک شدن منطقه و سرزمین فلسطین از لوث اشغالگران خواهد بود. انشاءالله

محمد مهدی ایمانی پور - رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها