title
فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از کشف 11 دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.
کد خبر: ۱۳۶۵۶۵۶

 

به گزارش جام جم انلاین هرمزگان،فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از کشف 11 دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.

 

سرهنگ " تیمور دولتیاری "در تشريح اين خبر بیان داشت: در راستاي اجرای طرح جمع آوري دستگاه‌هاي استخراج رمز ارز دیجیتال غیر مجاز و درپی اطلاع واصله مبنی بر اینکه فردی بهویت معلوم در یکی از محلات بندرعباس اقدام به نگهداری ماینر استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز می نماید لذا موضوع به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.

 

وی افزود: مأمورین کلانتری 11 پس از هماهنگی با مرجع قضائی به محل اعزام که در بازرسی دقیق وفنی از منزل موصوف تعداد 11 دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز کشف و ضبط کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بندر عباس با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی دستگاه های غیر مجاز كشف شده را بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کردند؛ افزود: در این ارتباط یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکيل پرونده به مرجع ذیصلاح تحویل شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها