رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری ۱۲ نفر از عوامل اصلی تهیه و توزیع مشروبات الکلی در بندرعباس خبر داد.
کد خبر: ۱۳۶۵۲۹۰

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان هرمزگان، ‌مجتبی قهرمانی اعلام کرد: به دستور دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس، پلیس اطلاعات و امنیت استان چند مرکز بزرگ تهیه، نگهداری و فروش مشروبات الکلی دست ساز در شهرستان بندرعباس را شناسایی کردند.

رئیس کل دادگستری هرمزگان اظهار کرد: در پی گزارش دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان مبنی بر مراجعه چندین نفر به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی، پیگیری این موضوع به صورت ویژه در دستور کار دستگاه قضایی استان قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع به علت جان باختن و مسمومیت چندین نفر در این رابطه، به دستور مقام قضایی، اقدامات و تحقیقات فنی و پلیسی برای شناسایی و دستگیری عاملان تهیه و توزیع مشروبات الکلی از همان لحظه ابتدایی آغاز شد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان تصریح کرد: با تلاش بی وقفه مأموران انتظامی شهرستان بندرعباس و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی، 12 نفر در این زمینه دستگیر شدند.

وی تأکید کرد: تحقیقات و اقدامات پلیس برای شناسایی و دستگیری سایر متهمان این پرونده ادامه دارد که نتایج آن متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان با بیان اینکه برای پیشگیری از آسیب‌های بیشتر اطلاع رسانی از طریق دانشگاه علوم پزشکی استان صورت گرفته است بر لزوم اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و نظارت جدی خانواده‌ها بر رفتارهای فرزندان شان نیز تأکید کرد و آموزش پیامدهای سوء مصرف مشروبات الکلی به نوجوانان و جوانان، توجه به آموزه‌های دینی و مراقبت در استفاده از فضای مجازی را در این راستا، حائز اهمیت برشمرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها