title
فرمانده انتظامی شهرستان سیریک از کشف 16 هزار و 500 لیتر روغن نباتی قاچاق به ارزش 7 میلیارد و 300 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد .
کد خبر: ۱۳۶۵۱۵۸

 

به گزارش جام جم انلاین هرمزگان،فرمانده انتظامی شهرستان سیریک از کشف 16 هزار و 500 لیتر روغن نباتی قاچاق به ارزش 7 میلیارد و 300 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،"سرهنگ فرهاد چراغی در تشريح جزئیات اين خبر بیان داشت: مأموران ایست و بازرسی بونجی حین کنترل خودروهای عبوری در محور "جاسک –میناب" به یک دستگاه کامیون مشکوک شدند.

 

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی قضائی این کامیون را متوقف کرده و در بازرسی از آن، مقدار 16 هزار و 500 لیتر روغن نباتی قاچاق کشف کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان سیریک ارزش محموله کشف شده را برابر نظر کارشناسان 7 میلیارد و 300 میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: در این زمینه یک دستگاه کامیون توقیف و یک متهم دستگیر که به همراه پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

 

سرهنگ "چراغی " در پایان خاطر نشان کرد: پليس با تمام توان و ظرفيت خود در اجراي فرامين مقام معظم رهبري براي مبارزه با قاچاق و برخورد قاطع و قانونی با اخلالگران نظام اقتصادی کشور تلاش خواهد كرد .

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها